Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały eleven


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Kanały eleven

Posiadam orange love pakiet tv optymalny w technologii satelitarnej jak w najtańszy sposób mogę posiadać kanały eleven?

9 ODPOW. 9

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kanały eleven

Teraz już możesz dokupić pakiet eleven za 15zl/mc. Bez znaczenia jaka technologia tv i jaki posiadasz pakiet tv


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Kanały eleven

No właśnie dzwoniłem już kilka razy na infolinię sprzedażową także dzisiaj i różni konsultanci różnie mówią. Albo pakiet z canal+ i do tego kanały eleven to wychodzi 45zł albo pakiet extra+ i tu rozbieżność od 30 do 41zł ale samego pakietu eleven nikt mi nie chciach sprzedać.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kanały eleven

przepraszam, zagalopowalem sie  😉
ma znaczenie technologia tv.
przy iptv mozesz dobrac eleveny "solo" za 15zł
przy sat aby skorzystac z evelen musisz wczesniej podpisac umowe na jeden z pakietow nc+ tj Canal+.
jezeli chcesz extra+Eleven to musisz miec Orange Love Extra za 149,99zł/mc albo Orange Love Premium za 219,99zł.
sam pakiet extra+ kosztuje 30zł ale w nim jest tylko Eleven3


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Kanały eleven

Po macoszemu traktowana jest tv sat, zastanawiam się czy po końcu umowy nie zmienić na polsat tylko jaka część rachunku przy pakiecie optymalnym to cena za tv i czy mogę zrezygnować tylko z tv mam jeszcze 4 komórki no i wiadomo internet i tel. stacjonarny.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Kanały eleven

Na fakturze masz wyszczególnione opłaty za poszczególne składniki, ale to nie znaczy, że przy zmianie na pakiet bez tv będzie dokładnie o tyle mniej 😉

Poza tym "wywinąć" się z LOVE tak jak sobie wymyśliłeś, to nie jest prosta bajka. Trzeba rozpakietować usługi do zera a dopiero potem "na nowo" składać pakiet. To trwa i możesz mieć sporą przerwę w usługach 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kanały eleven

@danio1852z tego co widze to w lovie po sat tv kosztuje 24,90zl. zalezy Ci na tel. stacjonarnym? jak tak to raczej nie oplaca sie przechodzic z lova 4U na 2U. a na dzien dzisiejszy to jest sporo problemow z rozpakietowaniem lova tj pisze @bluesmanniak . mozna to rozwiazac ale dziwne akcje wychodza 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Kanały eleven

Nie zależy mi na tel stacjonarnym wogóle go nie używam ale te eleveny wykupie sobie w ipli a jak będzie się umowa kończyć to się zobaczy ale to jeszcze 10 miesięcy.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kanały eleven

moze w ciagu tych 10ciu mies. orange zrobi porządek z rozpakietowaniem uslug i nie bedzie zadnych problemow  😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Kanały eleven

Albo będzie można normalnie dokupić eleven bez jakichś zbędnych pakietów