Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

a czy ktoś z was sie orientuje, czy te prezenty w apce zaleza od tego, z jakiego planu komorkowego sie korzysta?

 

____________

* Wątek wyodrębniłem z tematu co po przejsciu na nieokreślony - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

z tego co mi się udalo zaobserwowac, to w tych prezentach moze byc rozroznienie na tych, co korzystaja z oferty na karte i tych ktorzy maja abonament
a to jaki to abonament nie ma wiekszego znaczenia. Tu jest wątek https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/%C5%9Arody-z-M%C3%B3j-Orange/td-p/259500/page/68 w którym mozna przeczytac co w daną srode jest oferowane

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2399
  • 9932
  • 85

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

@dwalijeśli chodzi o program Środy z Mój Orange to w regulaminie  w pkt 7 mamy że:

Z programu Środy z Mój Orange możesz skorzystać, jeśli zawarłeś umowę o świadczenie Pakietu Orange Love lub umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w Sieci mobilnej i sieciach operatorów współpracujących w ofercie Smart Plan LTE, Plan Komórkowy, Plan Mobilny, Abonament Komórkowy i nie zalegasz z opłatami na naszą rzecz.

W załączniku przesyłam regulamin Środy z Mój Orange” (obowiązuje od 1.04.2023 r. do 31.03.2024 r.). W nim więcej informacji.

@dwali  jeszcze podsyłam Ci linka do tematu Środy z Mój Orange https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/%C5%9Arody-z-M%C3%B3j-Orange/td-p/259500 W tym linku informuje jakie są prezenty w aplikacji Mój Orange

Pozdrawiam 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

dzieki za info, wiele wyjasnia i pracyzuje

ale czy rodzaj prezentu w jakikolwiek sposob zalezy od wersj tego abonamentu?
chodzi o to czy ci co mają lovea a ci co mają tylko ten plan komorkowy mogą dostac rozne prezenty?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

z tego co mi się udalo zaobserwowac, to w tych prezentach moze byc rozroznienie na tych, co korzystaja z oferty na karte i tych ktorzy maja abonament
a to jaki to abonament nie ma wiekszego znaczenia. Tu jest wątek https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/%C5%9Arody-z-M%C3%B3j-Orange/td-p/259500/page/68 w którym mozna przeczytac co w daną srode jest oferowane


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

Dziękuję za wyjaśnienie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22172
  • 181

Czy prezenty w aplikacji Mój Orange zależą od planu komórkowego?

@dwali 

"Prezenty" to tak naprawdę krótkotrwałe zniżki na rozmaite usługi, nic "za darmo" nie ma. Takie minimum na które trzeba się zgodzić to kontakt marketingowy, czyli sprzedajesz swoje dane za symboliczne grosze.