Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

No tak ale pracuję zmianowo... chciałem dzisiaj dokonać zamówienie by była szansa, że paczka przyjdzie w dzień mojego wolnego 18-19 marca. Teraz to już mogę zapomnieć.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

@medzik dzisiaj jest niedziela wiec czy Ty zlozysz zamowienie dzisiaj czy jutro to jest bez roznicy. Zamowienie bedzie realizowane dopiero jutro


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

Ale jutro pracuje do 20 więc jakbym dzisiaj złożył to od rana by było realizowane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

A przed praca rano nie zdazysz? 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

Wątpię, że o 4 rano nagle będzie działać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

To juz bedzie poniedzialek


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

U mnie wszystko ok, więc to raczej jakiś indywidualny problem. Masz już konto Orange ? Zamawiasz jako zalogowany użytkownik ? Jeśli tak to wejdź na Mój Orage w zakładkę ustawienia i tam pouzupełniaj na nowo swoje dane.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

Wszystko mam uzupełnione. 

Anonim

Nie dotyczy

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

@medzik, regulamin sklepu wymaga m.in.:

[ W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego dostępnego pod adresem: www.orange.pl. Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych: a) Internet Explorer w wersji 11.0 lub nowszej z włączoną obsługą ActiveX JavaScript i cookies lub b) Mozilla Firefox w wersji 52.0 lub nowszej z włączoną obsługą appletów Javy, JavaScript i cookies, c) akceptacja instalacji komponentów Adobe Flash Player oraz Aurigma Image Uploader, w przypadku, gdy serwis poprosi o ich instalacje. ]

Anonim

Nie dotyczy

Czy działa wam złożenie zamówienia w sklepie Orange ?

@Anonim  IE od Microsoftu już nie wspierany, można skreślić, Mozilla Firefox często się wysypuje, kiepska przeglarka a chcą by ich wspierać finansowo, to jakiś żart, Opera powinna dać radę 😎