Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas założenia światłowodu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Czas założenia światłowodu.

2 tygodnie temu przyjechali panowie z firmy, która zakłada światłowód dla Orange i założyli zwoje światłowodu na słupie naprzeciwko mojego domu. W jakim czasie Orange powinno założyć na słupach splitery ?

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Czas założenia światłowodu.

@Kuba1705  czasem od razu są montowane, zależy to od przygotowania, inna sprawa to termin podłączeń, może być odległy, trzeba dopytać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Czas założenia światłowodu.

@Anonim Właśnie pisałem do Orange i konsultant powiedział mi, że jeszcze nie ma w planach mojego adresu.

Anonim

Nie dotyczy

Czas założenia światłowodu.

@Kuba1705  to kiepsko, bo raczej poczekasz do przyszłego roku, projekt ma ograniczoną ilość podłączeń klientów 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Czas założenia światłowodu.

@Anonim To trochę bez sensu, bo wszyscy sąsiedzi są podłączeni do lokalnego usługodawcy, jedynie ja w okolicy czekam na Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Czas założenia światłowodu.

@Kuba1705  jak jest lokalny dostawca, to masz alternatywę, jak warto to czekaj 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Czas założenia światłowodu.

 @Anonim Ceny lokalnego dostawcy są kosmiczne, a z tego co wiem to ulice po których idzie światłowód w moim mieście nie znajdują się w programie popc.

Anonim

Nie dotyczy

Czas założenia światłowodu.

@Kuba1705  to nieciekawie, pozostaje czekać na Orange 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Czas założenia światłowodu.

@Anonim czy jest możliwość, że te kable są położone ze środków własnych Orange ?

Anonim

Nie dotyczy

Czas założenia światłowodu.

Orange też ma swoje inwestycje, czekaj więc, bo skoro są kable, to i nadzieja na podłączenie 😎