Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

Orange Polska na swojej stronie informuję że, cyt.: "Informujemy, że z dn. 25.11.2016 zakończymy świadczenie usługi Orange Cloud. W związku z wyłączeniem usługi Orange Cloud pamiętaj o przeniesieniu swoich plików na inne nośniki."
Drodzy jak macie jakieś cenne dane to nie zapomnijcie ich przenieść w inne miejsce. 

Link do strony: http://www.orange.pl/orange_cloud_home.phtml

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

ps. wpis stricte informacyjny, by ktoś później nie "płakał". Pewnie Orange będzie informował nas smsami o tym fakcie, ale.......

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016


pablo_ck napisał(-a):

ps. wpis stricte informacyjny, by ktoś później nie "płakał". Pewnie Orange będzie informował nas smsami o tym fakcie, ale.......


Tak lub nie bedzie informowal


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

Szkoda...

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

A jak sugerowałem korzystanie z firm które się zajmują taką usługą na serio (Amazon, Google, Dropbox), a nie dorzucanym gratisem który może w każdej chwili zniknąć to "po co, przecież OrangeCloud się sprawdza" 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

Tylko żadna usługa nie daje Ci transferu za free. Co czasem się przydaje.
Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

@Piotrekk85 @rafaello1231 @Anonim ja od paru lat używam onedrive i jestem z niego mega zadowolony. Dla mnie to jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych przestrzeni dyskowych na światowym rynku. Owszem pewnie wygrywane dane są tam w jakiś sposób "filtrowane" ale.....nago się nie fotografuję więc.........rzeczy prywatne i ważne dokumenty trzymam na innych nośnikach.   

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016


pablo_ck napisał(-a):

@Piotrekk85 @rafaello1231 @vdsl2 ja od paru lat używam onedrive i jestem z niego mega zadowolony. Dla mnie to jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych przestrzeni dyskowych na światowym rynku. Owszem pewnie wygrywane dane są tam w jakiś sposób "filtrowane" ale.....nago się nie fotografuję więc.........rzeczy prywatne i ważne dokumenty trzymam na innych nośnikach.   


@Anonim Tez korzystam z OneDrive i nigdy mi nie przyszło do głowy korzystanie z usługi Orange Cloud trzyma się z dala. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

Nie ukrywajmy się, wszyscy nasz szpiegują i śledzą w necie 🙂

I tak za x lat wszystko skasują 🙂

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Wyłączenie usługi Orange Cloud z dniem 25.11.2016

I ja też się pochwalę ze korzystam z usługi OneDrive a Orange Cloud jakoś mi nawet nie podchodzi... 🙂