Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

Anonim

Nie dotyczy

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

@Jozefg  ja korzystam z kanału Beta, jest bezpieczniejszy, bo wersje testowe Windows bardziej stabilne, gro testerów już przeszło na ten kanał Beta, pewnie dlatego ten @, bo Microsoft chce więcej testerów w tym kanale Beta, pewnie ta kompilacja wkroczy od Pażdziernika 😉

Anonim

Nie dotyczy

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

Po premierze Windows 11, ja już aktualizowałem swojego Huawei MateBook D15, mam Windows 11 😄

Działa stabilniej niż wersja testowa Beta, zachęcam do aktualizacji 😎

Ci co też chcą przeprowadzić aktualizację skorzystać z asystenta, lub stworzyć nośnik z Windows 11 (Pendrive). 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

@Anonim  nareszcie wczoraj doczekałem się mojego ACERA, trochę pokonfigurowałem pod siebie, dziś dostałem info o możliwości aktualizacji do jedenastki (trochę to wszystko musi poczekać gdyż czasu wolnego jak na lekarstwo) na pewno zaktualizuję, może w weekend trochę wolnego wygospodaruję. 

Anonim

Nie dotyczy

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

@slav72 mi ta aktualizacja i konfiguracja nowego Windows 11... zajęła 4 godziny, ale Laptopa do fabrycznego Windows 10 przywróciłem, potem dopiero aktualizowałem z pendrive, mam jeszcze 2 komputery do aktualizacji swoje i 4 Laptopy od sąsiadów, bo oni boją się tej aktualizacji, zresztą mocno mieszają w OS, to lepiej jak ja to zrobię, niż jak potem musiał bym wszystko im przywracał.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

@Anonim ale masz tyle nowych 🙂 bo podobno nie na każdym da się zainstalować win11

Anonim

Nie dotyczy

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

@Citi2017  nowe mam, dopiero co poskładane 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

Jedenastka zainstalowana, czas instalacji i personalizacji osobistej - godzinka z hakiem 😉. Teraz trzeba się troszkę przyzwyczaić do nowego systemu i układu 😁.

Anonim

Nie dotyczy

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

Windows 11 niczym się nie różni od 10, nakładka inna i tyle, in minus nie intuicyjny interfejs 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

@Anonim  właśnie głównie chodziło mi o tą nakładkę, druga sprawa że jak to zwykle bywa z nowościami system nie do końca dopracowany 🙁

Anonim

Nie dotyczy

Windows 11 porady i opinie - dotyczące korzystania z usługami Orange

@slav72  ważne że jakiś poważnych błędów nie ma, aktualizacje idą szybko, to dopracują nowy Windows 11 szybko, ja wyłapałem jeden problem z komunikacją po HDMI, na Windows 10 tego nie miałem, sporadycznie ale jednak, traci się sygnał po HDMI na projektorze i TV, trzeba urządzenia wyłącz/włącz czy portami HDMI w replikatorze zamieszać 😉