Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Włączenie Multibox

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Włączenie Multibox

Mam kilka nr w Orange - wszystkie prepaid. Loguję się na NMO emailem i mogę nimi zarządzać. Na dwóch z nich w dawnych czasach włączyłem Multibox i nadal mogę się dostać do multiboxa używając starych danych do logowania wchodząc przez

https://www.orange.pl/portal/map/map/multi_box?

 

Czy istnieje sposób(może tajny), żeby włączyć mutlibox(poczta, sms) na innym nr? W pakietach i usługach na MO tego nie mogę znaleźć.

Nieźle pokopane to logowanie w Orange - np. tu na forum loguję się starymi danymi jednego nr, wciąż nie wiem jak, bo zawsze są jakieś błędy...

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działu "Konto Mój Orange" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie Multibox

Nie pomagam na priv 🙂

 

1. Otwórz okno w trybie prywatnym/incognito na komputerze klasy PC/laptop (nie na komórce)

2. Wejdź na stronę orange.pl wpisując adres

3. Przeskroluj na dół i kliknij w zakładkę Multibox

4. Na stronie z logowaniem do multiboxa wybierz opcję przypomnij mi hasło

5. Wpisz numer telefonu prepaid w Orange (nie dotyczy taryfy Zawsze bez limitu)

6. Pojawi ci się komunikat o braku konta z linkiem - zarejestruj się - kliknij w niego.

7. Pojawi Ci się formularz rejestracji, wybierz opcję, że jesteś klientem Orange i wpisz numer komórki - potem zakończ proces rejestracji (w miarę naturalnie i intuicyjnie)

8. Za założeniu konta wrócisz na stronę główną Orange.pl i jakby konta nie było. Zamknij okno przeglądarki.

9. Otwórz nowe okno w trybie prywatnym (tak by nie było poprzedniej sesji żadnej). Wejdź na Orange.pl , na dole Multibox, potem zaloguj się na nowe konto wpisując dane nowego konta

10. Będzie zakładka do aktywacji multiboxa.

 

Niektóre punkty można pominąć/zrobić inaczej, ale u mnie tak działa na 100%.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie Multibox

A jesteś online? Bo jak napiszę to kilka godzin i zablokują 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Włączenie Multibox

Jestem. Może być na priv, jeśli uważasz, że tak będzie lepiej. Zależy mi na tym, żeby to włączyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie Multibox

Nie pomagam na priv 🙂

 

1. Otwórz okno w trybie prywatnym/incognito na komputerze klasy PC/laptop (nie na komórce)

2. Wejdź na stronę orange.pl wpisując adres

3. Przeskroluj na dół i kliknij w zakładkę Multibox

4. Na stronie z logowaniem do multiboxa wybierz opcję przypomnij mi hasło

5. Wpisz numer telefonu prepaid w Orange (nie dotyczy taryfy Zawsze bez limitu)

6. Pojawi ci się komunikat o braku konta z linkiem - zarejestruj się - kliknij w niego.

7. Pojawi Ci się formularz rejestracji, wybierz opcję, że jesteś klientem Orange i wpisz numer komórki - potem zakończ proces rejestracji (w miarę naturalnie i intuicyjnie)

8. Za założeniu konta wrócisz na stronę główną Orange.pl i jakby konta nie było. Zamknij okno przeglądarki.

9. Otwórz nowe okno w trybie prywatnym (tak by nie było poprzedniej sesji żadnej). Wejdź na Orange.pl , na dole Multibox, potem zaloguj się na nowe konto wpisując dane nowego konta

10. Będzie zakładka do aktywacji multiboxa.

 

Niektóre punkty można pominąć/zrobić inaczej, ale u mnie tak działa na 100%.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Włączenie Multibox

@Piotrekk85 

WIELKIE DZIĘKI!

Działa. 

Nie rozumiem tylko, dlaczego trzeba się z tym konspirować - przecież, jak ktoś miał dłużej do czynienia z systemami Or., to już wie, że "niezły tam mają bu....znaczy bałagan siostrzyczki"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie Multibox

Raczej taka droga to bug/błąd, bo obecnie oficjalnie rejestracja nowego Multiboxa jest nierekomendowana.

Ja po prostu jakieś 7 lat temu pracowałem dla Orange pod *800 na wsparciu Mutliboxa - i znam wszystkie ąę - nawet to, że w zależności od strony, z której przechodzisz - są inne formularze rejestracji 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Włączenie Multibox

A może znasz komendy do mulitibox?

https://www.orange.pl/kid,4000377718,id,4000377719,title,Multi-Box,article.html

możesz korzystać ze skrzynki również poprzez SMS-y dzięki odpowiednim komendom


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie Multibox

Znam. Tylko nie polecam z nich korzystać, bo nie każdy pakiet z smsami na prepaidzie obsługuje pule numerów skróconych od Multiboxa. To jest jedynie fajne na dziś, kiedy masz jakieś "pół-legalne" urządzenie automatyczne i przez mail/powiadomienie sms - chcesz wykonać akcje. Na dziś trochę to archaiczne, bo urządzenia internetu rzeczy bardzo potaniały i są prostsze. Ale to dobre w sytuacji, gdy jesteś w miejscu gdzie jest problem z internetem mobilnym, nie masz internetu stacjonarnego, a smsy docierają jako tako dobrze.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Włączenie Multibox

To jak masz to pod ręką, to chętnie się zapoznam. Rozumiem, że to raczej twoje notatki, a nie po prostu jakiś link do strony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Włączenie Multibox

Komendy są w necie. Ew do poszukania na internet archieve jak w wyszukiwarce nie ma. Na tej stronie co dałeś linka też jest kilka z nich. Spróbuj już sam poszukać bo obiad pichcę.