Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie danych karty Payback

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Przeniesienie danych karty Payback

Witam mam taką zagwózdkę, kiedyś razem z jedną osobą z mojej rodziny założyliśmy dwie karty Payback podczas zakupów w hipermarkecie REAL na jedną osobę. Jak wszystkim wiadomo, sklep ten zwinął żagle. Obecnie od czasu do czasu jedynie tankując paliwo na stacjach BP wpadają tam jakieś ''śmieszne'' sumy punktów -no, ale przyznaję się bez bicia ,bo czasem się to przydaję. Choćby dla takich celów ,że mogę doładować telefon na kartę kwotami rzędu 5 i 10 złotych. (jak wiadomo darowanemu koniowi...) Ostatnio często łapę się na tym żeby sprawdzać regularnie na stronie Payback wszelkie promocje i kupony-wcześniej miałem to fizycznie w skrzynce na listy. Ale postaram się streszczać , podczas logowania na tejże stronie irytuje mnie trochę fakt ,że muszę podawać ''niejako'' nie swoje dane. Osoba do której należą obie karty o tym wie -więc proszę nie snuć ,żadnych wniosków ,że robię fraudy ,czy też oszukuję- miała ''frajdę'' zbierania punktów podczas dużych zakupów w wyżej wymienionym markecie. Obecnie karty leża i się kurzą w szufladzie, i chciałbym się dowiedzieć czy orientujecie się może ,czy mógłbym jedną z tych kart przypisać na siebie?

 

Oczywiście nie ma problemu z tym jeśli trzeba by okazać dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy. Tak samo jest z dwiema fakturami na usługi komórkowe, które płacę i ciągle biję się w pierś ,że zapominam o tym ,że mógłbym je przecież zdaje się podpiąć pod kartę payback. Smutny robot 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie danych karty Payback

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie danych karty Payback

A może łączenie kont opisane tu https://www.payback.pl/centrum-pomocy/faq/karty-payback ?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Przeniesienie danych karty Payback

Hmm...no niby jest po zalogowaniu opcja edycji danych kontaktowych ,tylko boję się czy z tego powodu nie będzie jakichś jaj w postaci bana?  A co do łączenia kart to są obie już podłączone na tą osobę z rodziny. 

 

Dobra mały edit: Zapisałem swoje dane po konsultacjach (zamiast tamtej osoby) 

Zobaczymy za kilka dni jak ''ich'' system to przetrawi i czy nie będzie zgrzytów.

A w razie ''W'' będę dzwonić na ich infolinię i odkręcać całą sytuację- odpukać ,oby nie.