Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Smart Care - opinia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Orange Smart Care - opinia

Ja tu tylko zostawię swoją opinię na temat usługi Smart Care i naciągania na płacenie za nic:

 

Nie polecam. Wykupiłam to kiedyś na firmę, w międzyczasie zmieniałam 2 razy telefon, dwa razy podpisywałam nowe umowy. Cały czas korzystałam z usługi Smart Care i płaciłam. Może 8,99 zł to niewielka kwota, ale jak płaci się przez kilka lat to się zbiera. W końcu zdarzyło się: szybka się zbiła. Zgłosiłam. W odpowiedzi od Digital Care dowiedziałam się, że nie mam wykupionej usługi [sic!]. Pani w Orange poinformowała mnie, że usługa przysługuje wyłącznie na stary telefon, który dawno spłaciłam i którego od dawna już nie używam. Mimo iż do numeru, dla którego usługę opłacałam i do umowy, przypisany jest od kilku miesięcy najnowszy telefon. Na moje stwierdzenie, iż płacę im od lat za usługę, z której nie mogę skorzystać, pani dała najlepszy komentarz: "Może pani, jeśli zepsuje się pani stary telefon". Co za ulga! Otworzyłam wtedy szampana i zrelaksowałam się w poczuciu komfortu, że grat z szuflady jest bezpieczny!

W dodatku oczywiście nie mogę już podpisać na przyszłość umowy na Smart Care, gdyby jakimś trafem nowy znów się zepsuł, bo można to zrobić tylko przy podpisywaniu umowy.

 

Obsługa - porażka. Przedłużam umowę, biorę nowy telefon, decyduję się dalej korzystać ze Smart Care, ale nikt nie informuje mnie, że wciąż płacę za stary. Nikt nawet nie wspomni, że mogłabym też płacić za nowy. Nigdy więcej Orange i naciągania na nic nie warte usługi. 

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Smart Care - opinia

Spokojnie, złóż reklamację - najlepiej pisemnie w salonie. Opisz sytuację i poczekaj, powinni "przepisać" smart care do nowego telefonu. Podaj imei nowego oraz markę.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Orange Smart Care - opinia

Hmm... w sumie. Pewnie i tak odrzucą, ale w sumie złożyć nie zaszkodzi. Dzięki za odpowiedź!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Smart Care - opinia

Tylko reklamacja do Orange nie do Digital Care oczywiście.