Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Energia - Czy można voucher wykorzystać z odbiorem akcesoriów w salonie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Orange Energia - Czy można voucher wykorzystać z odbiorem akcesoriów w salonie?

Witam mam prad w orange i przy przedluzeniu umowy bedzie 400 zl na akcesoria, tylko podobno mozna to wykorzystac tylko w salonie orange, jak uwazacie jest mozliwosc zamowienia jakis akcesori do salonu i wtedy zaplacenie na miejscu czyli wykorzystania tych 400 zł.ll

 

 

_________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Orange Energia - Czy można voucher wykorzystać z odbiorem akcesoriów w salonie?

@matrix5559 zawsze można podejść do salonu i zorientować się, kiedy i jakie będą mieli dostawy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Energia - Czy można voucher wykorzystać z odbiorem akcesoriów w salonie?

@matrix5559  te cztery stówki nie będą czasami w jakimś wirtualnym bonie rabatowym na akcesoria oferowane przez Orange? Zdaje się że chyba raczej tak, więc możesz sobie coś wybrać w sklepie Orange online i dostarczy Ci to kurier bądź odbierzesz w salonie fizycznie, możesz również udać się do salonu osobiście i wybrać coś z asortymentu dostępnego na teraz.

Edit.

Wybierając salon pamiętaj że od jutra przez co najmniej dwa tygodnie salony usługowe również zamknięte ☹️


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Orange Energia - Czy można voucher wykorzystać z odbiorem akcesoriów w salonie?

Wlaśnie nie wiem, muszę iść się zapytać choć z tego  co pamiętam, panie w salonie mówiły nie mogę tego wykorzystać  "online" choć wyjdą mi się że po prostu chcą  żebym  wybrał coś u nich i dlatego.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Energia - Czy można voucher wykorzystać z odbiorem akcesoriów w salonie?

@matrix5559  mnie się wydaje że to chyba bez różnicy czy to salon fizyczny czy sklep online przecież obydwa należą do Orange, ale może się mylę - lepiej dopytaj u źródła 🙂