Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Manito napisał(-a):

Czyli z regulaminu Orange wynika, że przeglądanie internetu z włączoną Usługą Dostępu grozi bardzo wysokimi rachunkami i może powodować straty wielu godzin na próbach reklamacji?

 


U mnie do kosztu niechcianej usługi muszę doliczyć prawie 7 zł za 22 minuty wysłuchiwania muzyczki i rozmów w sprawie reklamacji w BOK Orange. To po co płace abo za darmowe rozmowy? Wybierany numer przez apkę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Dostałem w końcu odpowiedź od nicesportspl:

 

"Szanowny Użytkowniku,     

            Subskrypcja aktywowana przy użyciu podanego numeru telefonu została już wcześniej anulowana. Prosimy o sprawdzenie, czy anulowanie subskrypcji nie zostało dokonane za pośrednictwem portalu lub SMS-a.

            Prosimy o sprawdzenie telefonu komórkowego, gdyż potwierdzenie anulowania subskrypcji wysłane zostało za pośrednictwem SMS-a. W razie nieotrzymania wspomnianej wiadomości prosimy o kontakt e-mailowy, a natychmiast zajmiemy się sprawą.

              Jednocześnie informujemy, że rozpoczęliśmy proces przeglądu Pana/i sprawy.

 

By móc przystąpić do zbadania sprawy, prosimy o  przesłanie skanu rachunku telefonicznego gdzie widnieją  dane subskrypcyjne, czyli numer telefonu, który został przypisany oraz szczegóły naszego . W przeciwnym razie sprawa nie będzie mogła być rozpatrzona z przyczyn od nas niezależnych. W przeciągu miesiąca otrzyma Pan/i odpowiedź w związku ze sprawą.

            Mamy nadzieję, że nasza pomoc okazała się przydatna. W razie dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o niezwłoczny kontakt. Naszym priorytetem jest obsługa Klienta na najwyższym poziomie.

            Z poważaniem           

Dział Obsługi Klienta."

 

Moje konto w Orange wciąż jednak jest obciążone opłatą. Czekam na fakturę, żeby zobaczyć, czy dopiszą tę sumę. Jeśli tak, to faktycznie będzie totalna paranoja.

Anonim

Nie dotyczy

Nicesportspl.com


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Nicesportspl.com

@adamp czytam bardzo uważnie. Jednakże z Twoich liter można odczytać, że kliknąłeś w coś, nie wiesz co, Orange jest złe, pomimo że jest tylko pośrednikiem. My wskazaliśmy drogę, gdzie możesz składać reklamację, jeżeli usługa nie została w Twoim zdaniem dobrze wykonana lub jak twierdzisz nie chciałeś do niej przystąpić.

 

Wywołam przy okazji @Piotrekk85, ponieważ wcześniej pisałeś o umowach. http://www.telepolis.pl/wiadomosci/-aktualizacja-wazne-zmiany-w-prawie-telekomunikacyjnym-,2,3,40987... - zapewne czytałeś i jak widać będzie to szybciej niż myślimy, ale polecam też innym. Za chwilę będzie regulowało to wszystko prawo i nie będzie domyślnej blokady na podobne usługi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Jak to działa, że przeglądałem internet na telefonie przez wifi, a i tak zgarnęło mi kasę automatycznie?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Nicesportspl.com

@Manito http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1998618/4093171111.pdf?_ga=2.51907945.153290446.1514661774-... - ". Celem skorzystania z Usługi Dostępu, Użytkownicy powinni wpisać na Platformie swój nr telefonu (MSISDN) aktywny w Mobilnej Sieci Orange. Jednakże w przypadku korzystania przez Użytkownika z Urządzenia wyposażonego w aktywną kartę SIM w sieci Orange, numer MSISDN może zostać sczytany przez Platformę automatycznie."


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Wojcieszko napisał(-a):

@adamp czytam bardzo uważnie.


A ja myślę, że dalej nie rozumiesz problemu?

 


Wojcieszko napisał(-a):

Jednakże z Twoich liter można odczytać,

 


Hmm ciekawe. Google translator? Sorki 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


Manito napisał(-a):

Jak to działa, że przeglądałem internet na telefonie przez wifi, a i tak zgarnęło mi kasę automatycznie?


Z regulaminu (heheh dobre)

 

Dla użytkowników korzystających z portalu za pomocą połączenia wi-fi:

Aby zarejestrować się w serwisie, należy wpisać swój numer telefonu w specjalnie oznaczonym polu na naszej stronie internetowej, a następnie kliknąć na przycisk „Wyślij’’. Do użytkownika zostanie wtedy wysłany numer PIN, który należy wpisać w polu. Aby zakończyć proces subskrypcji należy kliknąć na przycisk „Akceptuj i subskrybuj’’. Użytkownik otrzyma wiadomość tekstową potwierdzającą rejestrację i witającą w serwisie. W wiadomości tekstowej znajduje się przypomnienie o tym gdzie można skonsultować Ogólne warunki korzystania z usługi. Użytkownik będzie miał dostęp do portalu zarówno z telefonu komórkowego, jak i z komputera za pomocą danych logowania wysłanych na jego terminal mobilny w komunikacie powitalnym.

Niniejszy portal jest usługą oferowaną na zasadzie tygodniowej subskrypcji za opłatą w wysokości 20,91 zł (z VAT), odnawianą automatycznie. Po dokonaniu rejestracji użytkownik posiada nieograniczony dostęp do wszystkich treści portalu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

Nicesportspl.com


vdsl2 napisał(-a):

@WojcieszkoA tu mamy tez regulamin http://nicesportspl.com/wsc/terms


Ciekawe zapisy w regulaminie z błędami ortograficznymi np.:

Użytkownicy niezadowoleni z naszych usług, w ciągu dwóch pierwszych miesięcy od subkrybcji mają prawo do odstąpienia od umowy oraz prawo do żądania całkowitego zwrotu kosztów poniesionych w związku z subskrybcją.

 

Złożyłem ale odpowiedź nic nie warta. Albo inaczej wiem, ze nic nie wiem. No i chodzi tak jak pisałem o dane - ja składam odstąpienie z pełnymi danymi a odwiedź z firmy bez danych (może gdzieś w regulaminie jakimś jest, ktoś podpowie?).

 

Kolejna perełka:

Dział - Dla użytkowników korzystających z portalu za pomocą połączenia 3G, 4G lub bez wi-fi z telefonu komórkowego:

Akapit 2:

Aby zarejestrować się w Portalu należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na bannerze (płatność kartą). Znajduje się na nim informacja dotycząca ceny i rodzaju usług oraz dostęp do tekstu Ogólnych warunków korzystania z usługi, a także Polityki prywatności.

 

Hmm karta powiadacie - kto z firmy Orange czytał ten regulamin. Jaka karta?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Nie będzie domyślnej blokady ale nie będzie wam tak łatwo naliczać ludzi:

 

"informacje o dostawcy usług mają być widoczne na rachunku telefonicznym, tak aby abonent wiedział gdzie może skierować reklamacje, a jeśli dojdzie do nadużyć lub niedopełnienie obowiązków, abonent nie będzie mógł zostać obciążony opłatami."

 

czyli Operator będzie musiał udowodnić, że abonent ZGODZIŁ SIĘ  na usługę w takim przypadku jeśli do naliczenie kosztów wystarczy DOTKNIĘCIE ekranu aktywnego telefonu/tabletu.

 

Najlepsze jest to, że nicesportspl w razie problemów podaje wszędzie odnośniki do Orange

 

nicesportspl.jpg

Wynika z tego, że nie mogę anulować subskrypcji, bo jestem niezarejestrowany na portalu, ale żeby się zarejestrować muszę ZAPŁACIĆ KARTĄ????? Emotikon: Szczęśliwy

 

Faktycznie to nadaje się na wykop.