Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nicesportspl.com

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nicesportspl.com


Artur napisał(-a):
Rzeczywiście wygodne płatności online w zdecydowanej większości przypadków sprawdzają się świetnie, tak np. wygląda to dla użytkowników Xboxa:
https://youtu.be/ZSSdWstBJW8

Ponieważ zgłosiliście nam wątpliwości odnośnie działania płatności dla usługi Nicesportspl.com to od razu zajęliśmy się wyjaśnieniem tej sprawy i ze względu na Wasze obiekcje możliwość zamówienia tej usługi została wstrzymana. Co do już naliczonych opłat to proszę dajcie nam jeszcze chwilę, dopracowujemy szczegóły rozliczeń i dam Wam tutaj o wszystkim znać.

Decyzja słuszna, tylko parę dni spóźniona.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Dziękuję Artur, trzymam za słowo i czekam cierpliwie:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Dzięki za odpowiedź.

Komunikacja z klientem to niestety pięta achillesowa wszystkich dużych korporacji...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Piotrekk85 bardzo dziękuję:) całość sobie przejrzę później, gdy umysł będzie bardziej sprawny, ale na pierwszy rzut okazjuż pkt 2 paragraf 3 "W ramach procedury zamawiania Produktu Operator prześle wiadomością SMS na numer MSISDN zebrany na Platformie kod PIN lub zapytanie kontrole-celem weryfikacji zamówienia. W treści wwiadomości zawarte będą również informacje ocenie i nazwie zamawianego Produktu" już mnie chroni przed sytuacją jaka miała miejsce, i to chroni przez operatora...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Nicesportspl.com

@dytko: poczytaj wątek od początku, dyskutowaliśmy o tym. Jeśli korzystasz z przeglądarki w telefonie - to jest aplikacja mobilna, więc:
"3. Wpisanie kodu PIN na podstronie zamawiania Usługi Dostępu znajdującej się na Platformie wraz z zaznaczeniem pola „Zamawiam i Płacę”, będzie oznaczać złożenie zamówienia z obowiązkiem zapłaty. Jednakże w przypadku, gdy Platformą jest aplikacja mobilna, wpisanie lub zatwierdzenie kodu PIN może być częściowo lub całkowicie zautomatyzowane."

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

ok, ale to nie świadczy o scedowaniu jakichś obowiązków na usługodawcę, operator tak ustalił, więc za takie automatyczne zatwierdzanie kodu PIN powinien ponosić odpowiedzialność...

przecież ja nie wyraziłam żadnej zgody na płatność i regulamin to przewiduje?

Może myślę zbyt prosto, ale już założenie takiej opcji jest...podejrzane...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Nicesportspl.com

To dalej:
"Jeżeli przepisy obowiązującego prawa odrębne regulaminy nie stanowią inaczej, Operator nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie umowy łączącej Użytkownika z Dostawcą, w szczególności za wady Produktu lub wadliwości w funkcjonowaniu Platformy, chyba że okoliczności te wynikły z winy Operatora. Roszczenia wynikające z powyższych okoliczności
przysługują Użytkownikowi wobec Dostawcy świadczącego Produkt i zapewniającego Platformę."

Tu naprawdę Orange powinno zrobić kampanię edukacyjną o zakupach w sieci... podobnie jak mBank ostrożnie w sieci...

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Tylko, że ja nie miałam żadnej umowy z dostawcą, mnie z dostawcą nic nie łączy

i jeszcze jedno...dlaczego miałabym znać regulamin zapłać z orange, skoro niczego nie zamierzałam w ten sposób kupować i nie kupowałam...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

i jeszcze pozostaje zaznaczenie pola zamawiam i płacę...