Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

Ostatnio złożyłam kilkanaście wniosków o kredyt gotówkowy w wysokości 2000zl w Orange Finanse wszystkie zostały odrzucone . Nie jestem zadłużona . Nigdy nie brałam żadnej pożyczki ani sprzętów na raty . Nie jestem w BIK ani w Krajowym Rejestrze Długów . Co najdziwniejsze znam osoby które dostały pożyczkę a widnieją w KRD i mają zadłużenia w wysokości od 2 tyś zł do prawie 10 tyś zł . Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego jestem cały czas odrzucana ? 

10 ODPOW. 10

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .


Szukająca0921 napisał(-a):

Ostatnio złożyłam kilkanaście wniosków o kredyt gotówkowy w wysokości 2000zl w Orange Finanse wszystkie zostały odrzucone . Nie jestem zadłużona . Nigdy nie brałam żadnej pożyczki ani sprzętów na raty . Nie jestem w BIK ani w Krajowym Rejestrze Długów . Co najdziwniejsze znam osoby które dostały pożyczkę a widnieją w KRD i mają zadłużenia w wysokości od 2 tyś zł do prawie 10 tyś zł . Czy może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego jestem cały czas odrzucana ? 


Witaj

 

Może nie spełniasz warunków regulaminu? Przyznanie Kredytu Gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Poza tym,  Bank zastrzega sobie prawo do podjęcia decyzji odmownej w odniesieniu do złożonego wniosku kredytowego, bez podania przyczyny odmowy. Pozostaje próbować dalej, lub odwołać się od odmownej decyzji Banku. Niestety tutaj nikt nie wyjaśni Ci dokładnie powodu odrzucania wniosków. Spowodowane jest to indywidualnym jego rozpatrzeniem przez Bank, a co za tym idzie, zachodzi konieczność operowania danymi personalnymi/poufnymi, których tutaj, na forum nie można podać. 

 

@edit: Sprawdź też regulamin dotyczący opcji Twojego kredytu, zamieszczony u dołu strony tutaj

 

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

A masz stały dochód?
Orange Finanse jak każdy bank poza weryfikacją płatniczą sprawdza dochody.
Poza tym na infolinii powinni powiedzieć Ci informację co było powodem odmowy.

Przepraszam, może za śmiałość, ale sprawdź się sama w BIK np. tu https://www.bik.pl/ (raz na pół roku raport o sobie możesz pobrać za darmo).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

Sprawdzałam raport w KRD i BIK-u i jestem czysta nie mam żadnych mandatów , zadłużeń , kredytów , rat na sprzęt . Dochód mam . A tamte osoby widnieją w KRD i w BIK-U i nie mają stałych dochodów i normalnie przyznali im kredyt gotówkowy a do tego później zaproponowali im jeszcze odnawialny . Jestem zdziwiona  , bo byłam pewna że dostanę ten kredyt . 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

A jeśli to nie tajemnica jaką masz ocenę punktową?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

W raporcie nie pisało żadnej punktacji , ponieważ musiałbym wykupić aktualizację . 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

W ciągu kilku dni wysłałam do nich dosyć dużo wniosków , może to dlatego ? Było ich co najmniej 15 w ciągu 7 dni . Każdy z tych wniosków został rozpatrzony w 100% i odmówili w ciągu 4 góra 5 minut . 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

Może poczekam 1-2 miesiące i spróbuję znowu ? Może te wnioski jakoś się przedawnia i po jakimś czasie dostanę ? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

@Szukająca0921 Na jaki czas masz umowę o pracę? To ma duże znaczenie oraz to czy kiedyś było już brane na raty coś czy nie. 

 

Jeżeli umowa o pracę jest krócej niż okres na który chcesz podpisać kredyt to może być problem, też tak miałem osobiście, druga kwestia to to, że jeżeli nic nigdy nie było brane na raty to nie masz wyrobionej punktacji score.

 

Im więcej zapytać o kredyt tym twoja punktacja score spada - czyli szansa na kredyt.

Jeżeli wysłane teraz było tak dużo zapytać to nie prędko będzie pozytywna nowa decyzja. Jak się orientuje to odczekać trzeba z 2-3 msc własnie.

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse .

Jeśli miałaś 15 zapytań do BIK w ciągu 7 dni, to niestety żaden bank Ci nie da online/telefonicznie kredytu.
Ew. mbank w punktach stacjonarnych obniża scoring dla wzięcia kredytu, ale nie wiem czy dla Orange Finanse są punkty stacjonarne?