Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe Orange Wifi - brak możliwości włączenia usługi


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Darmowe Orange Wifi - brak możliwości włączenia usługi

Witajcie,

posiadam telefon na kartę, a także Internet+TV+telefon w Orange. Mój FunBox udostępnia sieć "Darmowe_Orange_Wifi", jednak sam nie mam możliwości uzyskania loginu oraz hasła do sieci tak, abym mógł korzystać z innych Hot Spotów. Logując się do panelu mojego FunBoxa w zakładce dotyczącej Darmowego Internetu WiFi link pod którym powinno być więcej informacji o WiFi przekierowuje na stronę która nie istnieje. Ponadto sugerowane jest logowanie do panelu w celu włączenia usługi, jednak w "Mój Nowy Orange" nie mogę nigdzie znaleźć opcji uzyskania danych dostępowych. Z tego co czytam na forum to problem dotyczy wielu użytkowników i pozostaje nierozwiązany. Odrobinę nie fair jest fakt, że mój FunBox udostępnia darmowe WiFi, a sam nie mam możliwości korzystania z opcji w innych lokalizacjach. Czy mógłbym prosić o wskazówki jak uzyskać dane do logowania do WiFi? 

Pozdrawiam,

Mat

darmoweorangewifi.jpg

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Darmowe Orange Wifi - brak możliwości włączenia usługi

Skontaktuj się z bok http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe Orange Wifi - brak możliwości włączenia usługi

@mat1984miałem ten sam problem, choć z odłączeniem usługi. Dopiero Doradca z działu technicznego wyłączył mi tę usługę.

Proponuję Ci złożenie zgłoszenia poprzez czat. Trzeba tu przysiąść i sprawdzić, czy zarówno Twój telefon komórkowy, jak i funbox są prawidłowo skonfigurowane.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Darmowe Orange Wifi - brak możliwości włączenia usługi

Wałkowałem jakiś czas temu ten temat na czacie z konsultantem i powiedziano mi że w nowym Mój Orange takiej opcji nie ma i że odchodzą od tej usługi. Tak czy owak za jakiś czas pewnie usługa Darmowe_Orange_Wifi zniknie całkowicie. No chyba że komuś się coś odwidzi i postanowi to naprawić i dodać odpowiednią opcję do nowej wersji Mój Orange.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Darmowe Orange Wifi - brak możliwości włączenia usługi

W nowych aktywacjach/aneksach neostrady nie ma już wyodrębnionego pasma darmowe Orange WiFi. 

Darmowe Orange WiFi pozostaje na obecnych Neostradach ale do momentu zmiany umowy.

Ja uruchomiłem te WiFi przez stronę www po zalogowaniu się na swoje konto.

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe Orange Wifi - brak możliwości włączenia usługi

@s_a_t_a_n, ja też odpalałem darmowe wifi przez www chyba ze trzy razy. W tym dwa pisma z potwierdzeniem otrzymałem na druku, ale obecne w smartfonie przełączenie powiadamia, że internet może być niedostępny, więc po co sobie głowę zawracać?