Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Nawigacja Orange zamówiona na numerze abonamentowym zadziała na numerze Flex


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 178
  • 694
  • 11

Czy Nawigacja Orange zamówiona na numerze abonamentowym zadziała na numerze Flex

kiedys to mialem zainstalowane testowo, ale jakos tak wyszlo ze nie mialem okazji w praktyce z tego skorzystac. A zainstalowalem bo miala nad wyraz dobre opinie.

czy ktos sie orientuje co sie stanie jak zamowie ta usluge na numerze na abonament a w praktyce bede chcial zainstalowac aplikacje w innym telefonie - tam gdzie  mam flexa?

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Środy z Mój Orange – moderator Michał

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18731
  • 53632
  • 735

Czy Nawigacja Orange zamówiona na numerze abonamentowym zadziała na numerze Flex

@mD_360 nie będzie się dało uruchomić. Nawigację należy najpierw odpalić na telefonie,na którym jest numer z wykupioną nawigacją. Później,po uruchomieniu nawigacji można korzystać z dowolnego internetu, np udostępnić z FLEX-a lub innego operatora.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 178
  • 694
  • 11

Czy Nawigacja Orange zamówiona na numerze abonamentowym zadziała na numerze Flex

ale mimo to musi byc to caly czas ta komorka / telefon na ktorej mam zainstalowana apke? dobrze czaje?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1658
  • 5733
  • 67

Czy Nawigacja Orange zamówiona na numerze abonamentowym zadziała na numerze Flex

@mD_360Przy instalowaniu aplikacji zapamiętane są warunki korzystania z niej. To z jakiego numeru i na jakich zasadach została zainstalowana jest raczej tylko zapamiętane w systemie Orange w celu pobierania przyszłych opłat za korzystanie z aplikacji. Na urządzeniu raczej nie ma ograniczeń korzystania z aplikacji dotyczących z jakiego internetu korzysta się.

Formalnie to aplikacji nie zainstalujesz z darmowym okresem korzystania na urządzeniu bez apki. Później apke na tym urządzeniu możesz usunąć.

Apka dobrze działa tylko dwóch urządzeniach jednocześnie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 178
  • 694
  • 11

Czy Nawigacja Orange zamówiona na numerze abonamentowym zadziała na numerze Flex

czyli jak dobrze działa na 2 urzadzeniach to raczej nie powinno byc problemu jak zainstaluje ja na komorce z innym numerem 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18731
  • 53632
  • 735

Czy Nawigacja Orange zamówiona na numerze abonamentowym zadziała na numerze Flex

@mD_360 możesz zainstalować na wielu komórkach, ale uruchomienie aplikacji tylko z tym numerem, na który jest wykupioną nawigacją. W trakcie uruchomienia jest prośba o wyłączenie nawet WiFi. Po uruchomieniu już może aplikacja działać na dowolnym internecie.

Z innym numerem nie zadziała włączenie aplikacji. Włączona, działająca aplikacja już funkcjonuje z innym numerem.