Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chron swoje pieniadze i dane osobowe z cybertarcza za 7,98/miesiac - czy to z Orange?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Chron swoje pieniadze i dane osobowe z cybertarcza za 7,98/miesiac - czy to z Orange?

Post wydzielony z tematu "cybertarcza a mcafee" - moderator Wojciech.

 

Drodzy Moi,

pojawila mi sie nagle taka reklama na telefonie: Chron swoje pieniadze i dane osobowe z cybertarcza za 7,98/miesiac. Wyslane Reg.orange.pl  --> i Anuluj badz Przyjmij.  Czy to reklama od orange, czy ... jakis wirus...? dziekuje za pomoc..

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Chron swoje pieniadze i dane osobowe z cybertarcza za 7,98/miesiac - czy to z Orange?


@Sylwia1gbnapisał(-a)

Drodzy Moi,

pojawila mi sie nagle taka reklama na telefonie: Chron swoje pieniadze i dane osobowe z cyvbertarcza za 7,98/miesiac. Wyslane Reg.orange.pl  --> i Anuluj badz Przyjmij.  Czy to reklama od orange, czy ... jakis wirus...? dziekuje za pomoc..


To reklama, jest taka usługa w Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Chron swoje pieniadze i dane osobowe z cybertarcza za 7,98/miesiac - czy to z Orange?

ufff...

bardzo dziekuje 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Chron swoje pieniadze i dane osobowe z cybertarcza za 7,98/miesiac - czy to z Orange?

@Sylwia1gb  masz aplikację Mój Orange na fonie, wystarczy w ustawieniach aplikacji wyłączyć powiadomienia i nie będzie takich reklam 😉