Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

2 GB za wygrany mecz

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2857
  • 7256
  • 190

2 GB za wygrany mecz

UFF. UDAŁO SIĘ! Polacy wygrali z Czarnogórą! Z tej okazji mamy dla was 2GB w prezencie! Wystarczy SMS o treści "BRAWOBRAWO" pod numer 277 (koszt wiadomości zgodny z taryfą Abonenta, dla Klientów Orange na kartę – 20 gr.). Masz czas do 28 marca na aktywację pakietu.

W ciągu doby od wysłania wiadomości, bezpłatny pakiet danych ważny przez 5 dni wyląduje na Twoim koncie. Promocja dostępna dla indywidualnych klientów mobilnych usług głosowych Orange, korzystających zarówno z ofert na abonament, jak i na kartę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2857
  • 7256
  • 190

2 GB za wygrany mecz


Kershi96 napisał(-a):
Wiecie może czemu pomimo aktywowania tego pakietu ( widzę go już w aplikacji itp. ), pobierany jest mój internet ze zwykłej taryfy i nie widzę żadnej opcji by się na niego przełączyć?

Spróbuj wył/wł transmisję danych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

2 GB za wygrany mecz

@Katani1 To poszalejesz teraz przez 5 dni na NO.Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

2 GB za wygrany mecz

Fajny news, dzięki za info, gratulacje dla Polaków.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

2 GB za wygrany mecz

Wiecie może czemu pomimo aktywowania tego pakietu ( widzę go już w aplikacji itp. ), pobierany jest mój internet ze zwykłej taryfy i nie widzę żadnej opcji by się na niego przełączyć?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2857
  • 7256
  • 190

2 GB za wygrany mecz


Kershi96 napisał(-a):
Wiecie może czemu pomimo aktywowania tego pakietu ( widzę go już w aplikacji itp. ), pobierany jest mój internet ze zwykłej taryfy i nie widzę żadnej opcji by się na niego przełączyć?

Spróbuj wył/wł transmisję danych.