Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

xbox 360 live problem z funbox 3.0

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

xbox 360 live problem z funbox 3.0


@HypsteRTnapisał(-a)

Ja zachęcam do dołączenia do testów, o których wspominałem, ponieważ na testach jak wspominałem nic nam nie wyszło, dlatego zachęcam do dołączenia.


@HypsteRTAle o jakich piszesz testach ? Co oni mogą zrobić?


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Z wybranymi osobami chcemy przetestować nowy firmware w FunBox 3, chcemy sprawdzić czy nowa wersja będzie eliminowała problem x360.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Cześć,

czy mógłbyś mniej więcej opisać jak ma ten test wyglądać? Chodzi mi w sumie o czasochłonność. Ostatnio u mnie kiepsko z czasem. Nie chce się zapisywać do czegoś, w czym później nie będę pomocny z jakichś względów (przede wszystkim czas).


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Chętni, którzy się zgłoszą będą mieli wgrany nowy firmware do FunBox 3 i będziemy tylko chcieli mieć feedback, że problemy z X360 ustąpiły, tylko tyle jest oczekiwane.

Anonim

Nie dotyczy

xbox 360 live problem z funbox 3.0

@Y3TWystarczy że podasz adres MAC na PW do @HypsteRT i zostanie ci wysłany bezpośrednio na FB 3.0 zdalnie  za jakiś czas mam racje @HypsteRT ?


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Tak zdalnie zostanie wgrany, tak jak pisałem wcześniej, planujemy około połowy kwietnia przeprowadzić testy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

W moim przypadku  pomógł reset FB przyciskiem resetowania z tyłu modemu

Anonim

Nie dotyczy

xbox 360 live problem z funbox 3.0


@RogalArtnapisał(-a)

W moim przypadku  pomógł reset FB przyciskiem resetowania z tyłu modemu


@RogalArtA coś więcej możesz opisać jaki miałeś problem ? Bo taki reset pomaga na chwile i jaki masz teraz firmware ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Problem taki sam jak u wszystkich w tym temacie. Xbox łączył się z internetem ale już z Xbox Live nie.

Odłączenie FB od prądu nie pomagało DMZ Xboxa też nie pomagało, jak na razie pomógł reset przyciskiem z tyłu FB.

wersja firmware
SG30_sip-pl-2.01.23.17

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

xbox 360 live problem z funbox 3.0

Dziś reset pomógł dopiero za drugim razem.

Pierwszy reset był wykonany gdy konsola była włączona, i nie przyniósł oczekiwanego rezultatu, czyli brak połączenia do XboxLive

Drugi reset wykonany na wyłączonej konsoli i po resecie i uruchomieniu Xboxa od razu połączył się z XboxLive.

 

Może to komuś pomoże