Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Wysokie pingi od kilku miesięcy.


jaryn napisał(-a):

Mat napisał(-a):

jaryn napisał(-a):

Ping 28 czy 29 do wp.pl jest pingiem normalnym w Orange


W przypadku Oferty ADSL to faktycznie są zupełnie normalne pingi. Nic tu się więcej nie da poprawić


Poprawić to o trochę można, ale kto się tym przejmuje


Jeżeli uzytkownik podpięty jest do DSLAM który jest następnie w sieć ATM wpięty to nie wiele można poprawić. Możliwości są na sieci IP, ale tam ogólnie jest ping niższy

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

A ja to gdzie jestem wpięty do ATM ping do wp.pl z Wa-wy jest u mnie teraz 6ms..

 

server Gdańsk

speed


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

Raczej nie jest to ATM, skąd masz pewność?

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

W routerze mam typ ruchu:ATM ; typ WAN: ATM WAN nie pamiętam jakiego mam DSLAMA jakiej firmy. Połączenie używa  ATM OAM F5.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

To od DSLAM do routera. Dalej do sieci masz raczej DAMBACK a nie ATM

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

Do centrali to i światłowody przychodzą i wychodzą bo podłączają kltentów, może i jest damback, ale nie za 39.90 PLN miesięcznie.

Mniej niż te 5ms to mam, ale innym routerze 4-5ms. Na tym 5-6ms.To są wyniki w przypadku jednego połączenia, jak się łącze dzieli i jest obciążane to pingi 30ms rzecz normalna.

5566994777

 

5567064655

 5568966904

 Na innym routerze akurat się skończył okres stabilizacji i mniejsza prędkość bo się pasmo zawęziło.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Wysokie pingi od kilku miesięcy.


jaryn napisał(-a):

Do centrali to i światłowody przychodzą i wychodzą bo podłączają kltentów, może i jest damback, ale nie za 39.90 PLN miesięcznie.

Mniej niż te 5ms to mam, ale innym routerze 4-5ms. Na tym 5-6ms.To są wyniki w przypadku jednego połączenia, jak się łącze dzieli i jest obciążane to pingi 30ms rzecz normalna.

5566994777

 

 

 


Do sieci damback jest już  wpięta bardzo duża część dslam i tak, sieć ta oparta jest na światłowodach 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

Nie zaprzeczam, ale niskiego pinga to ja miałem jeszcze za czasów TP.

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

@Mat całkiem nieźle Ci mieli Internecik, zawsze mogłoby być lepiej, ale........powiedzmy sobie szczerze.....Polska to kraj który technologicznie (światłowody, 4G a nawet już próby 5G) rozwija się bardzo dobrze względem innych europejskich państw. Ceny w porównaniu z Europą mamy bardzo przystępne, więc.......owszem nie wolno sobie pozwalać na to by operator robił nas w bolo, ale wiele osób moim zdaniem wyolbrzymia swoje "problemy" z siecią. 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Wysokie pingi od kilku miesięcy.

Poziom usług, wprowadzanie nowych technologii i ceny mamy na poziomie bardzo dobrym. Zawsze można byłoby lepiej oczywiście, ale nalezy też mieć świadomość tego że technologie też mają ogranieczenie. Ale wystarczy tych rozważań, to nie miejsce na nie 🙂