Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping do polskich serwerów

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Wysoki ping do polskich serwerów

Witam. Posiadam neostradę 10 mb/s i moim problemem jest wysoki ping. W CS:GO do serwerów na wschodie (Chyba Wiedeń) mam ping ok. 80-85, natomiast do serwerów w Warszawie mam ping ok. 100. Dlaczego tak jest? Warszawa jest bliżej mnie niż Wiedeń

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping do polskich serwerów

@Gabielb  nie ma bezpośrednich tras, stąd nawet mieszkając w Warszawie trasa może zatoczyć koło i do serwerów w Warszawie przez zagranice biec, zresztą w dziale gdzie temat > piszą o tym.

Inna sprawa to koszty, zagraniczni Operatorzy mają lepsze trasy (krótsze) i ping niski, ale koszt abonamentu jest kilkakrotnie wyższy niż u nas.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping do polskich serwerów

@Gabielb  nie ma bezpośrednich tras, stąd nawet mieszkając w Warszawie trasa może zatoczyć koło i do serwerów w Warszawie przez zagranice biec, zresztą w dziale gdzie temat > piszą o tym.

Inna sprawa to koszty, zagraniczni Operatorzy mają lepsze trasy (krótsze) i ping niski, ale koszt abonamentu jest kilkakrotnie wyższy niż u nas.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

Wysoki ping do polskich serwerów

Czyli rozumiem że będę musiał jeszcze przecierpieć do końca umowy?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Wysoki ping do polskich serwerów

Orange jest jedynym dostawcą w Polsce który ma wyższy ping do kraju niż zagranicę. Nic z tym nie zrobisz. Swoją drogą 80 ms do Austrii to kompletna masakra... adsl Orange jest jeszcze gorszy niż myślałem.

Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping do polskich serwerów


@Gabielbnapisał(-a)

Czyli rozumiem że będę musiał jeszcze przecierpieć do końca umowy?


Niestety tak, jeśli jest w okolicy inny dostawca netu, to skorzystaj, to co masz teraz to do przeglądania netu i pobierania plików, do grania taki net się nie nadaje, kiepskie trasy i ping wysoki.