Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping League of Legends


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Wysoki ping League of Legends

Od kilku dni nie da się pograć bo ping poskoczył z I TAK WYSOKIEGO DO 80 co czyni gre niegrywalną. Zamierzacie coś z tym zrobić? Wiem, że problem ma dużo osób.

 

 

 

 

______________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wysoki ping League of Legends

@gigakoks pierwsza rzecz to kontakt z Orange https://www.orange.pl/view/kontakt sprawdzenie parametrow lacza o ewentualny teset ustawien


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Wysoki ping League of Legends

Ale chyba pisałem, że błąd występuje u wielu ludzi niezależnie od lokalizacji?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Wysoki ping League of Legends

U mnie to samo, miałem ping 40 teraz mam 60, widać Orange zawarło nową (gorszą) umowę na tranzyt międzynarodowy, pogratulować.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Wysoki ping League of Legends

Jakiś pracownik Orange się wypowie, czy będziecie szukać winnych we wszystkich tylko nie w sobie jak 5 lat temu przy takiej samej sytuacji, która trwała pół roku? Jeśli tak to dajcie znać bo nie chce mi się znowu w to z wami bawić.

 

i do moderatora Wojtka - nie mam światłowodu, mam internet na kablu, temat był w dobrym dziale 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Wysoki ping League of Legends

Podpinam się do zapytania. Odkąd zmieniłem internet na opcję do 80 mb, ping w LoL'u osiągał około 74 na serwerze EU West, który już był dosyć spory, ale przyzwyczaiłem się do niego. Teraz, ping jest już większy, bo przeważnie jest stałe 96, co jest niemalże niegrywalne. 

Problem nie występuje tylko u mnie, bo wiele moich znajomych, z różnych miejscowości, którzy mają sieć właśnie od was mówi o tym samym problemie i pojawił się on w tym samym czasie i zastanawiamy się czy nie rezygnować z tego internetu, dlatego też zgłaszanie tego do techników nic nie da. 

Więc moje pytanie brzmi: Co się dzieje? Co się dzieje? Co się dzieje?