Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

Jak długo będzie trwał problem z utratami pakietów i wysokim pingiem w grach online? Ten problem trwający od blisko dwóch lat doprowadza mnie do szału. Utraty pakietów na poziomie 20% w ciągu dnia i 10% wieczorem i w nocy i pingi 100-2000 to coś, co potrafi wkurzyć najbardziej spokojnego czlowieka, a ja zmagam się z tym problemem od dwóch lat. Wiele razy zgłaszałem problem, ale wasza odpowiedź brzmiała zawsze, że przeciążenie to nie awaria. Raz nawet dostałem odpowiedź, że dzwoniąc mam stanąć przy oknie w celu poprawy zasięgu w telefonie. Czyli idąc tą drogą mogę nie zapłacić całości abonamentu i nie będzie problemu? Ja nie proszę o dużo, naprawdę. Chcę być tylko poinformowany jakie kroki podjęliście w tym kierunku. W mojej okolicy każdy narzeka na waszą sieć, więc nie wyssałem sobie tego z palca. Oczywiście chodzi o internet z routera mobilnego, który "widzi" nadajnik. Jest zawieszony na oknie na poddaszu i nie ma mowy o jakichkolwiek przeszkodach typu drzewa czy zabudowa.

 

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

@SHINTARO temat rzeka. Zasieg moze byc, ale jesli nadajnik jest obciazony to niestety tak sie dzieje. Pozostaje zglaszac i czekac na odpowiedz. Nie polecam natomiast nie placenia lub czesciowego placenia


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

Wysyłałem już nieraz pisma i byłem w salonach, wielokrotnie. Nawet po zamontowaniu anteny w technologii LTE2100 (wcześniej była LTE800) problem dalej był taki sam. A teraz, gdy dzieciaki siedzą w domach i grają jest jeszcze gorzej. Ja nie będę płacił 90zł za taki internet.

 

______________

* Wpis edytowany - moderator Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

Zbierz kilku znajomych ktorym tez internet kuleje i wysylajcie zgloszenia. A dzieciaki siedza w domu i obciazaja nadajnik... niestety


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

@byczyn_86 Były zgłoszenia od kilku osób i nic. Chyba trzeba niezwłocznie udać się do rzecznika praw konsumenta, bo Orange robi sobie z klientów jaja. Żeby zaoferować mi telefon za 1000zł i abonament za 120 to dzwonią co jakiś czas, ale porządnego internetu dostarczyć już nie potrafią. Ehh, co za imitacja sieci...

Anonim

Nie dotyczy

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

@SHINTARO  internet mobilny LTE, nie jest typowo dla graczy profilowany, przy dużym obciążeniu nadajnika pig wzrasta nawet do 100 czy więcej, obecnie pandemia wirusa jest gro w domu siedzi, nadajniki LTE są przeciążone, tak samo światłowód, więc nie ma co oczekiwać komfortu w grach czy nawet max szybkości w internecie, też po LTE mam kiepsko, ale rozumiem sytuację, nie mam za darmo netu więc też jestem poszkodowany.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

@Anonim Problem dotyczy dwóch lat wstecz, tylko teraz sytuacja się znacznie pogorszyła. Obecnie nawet w nocy nie mogę w nic pograć, bo ping oscyluje w granicach 80-150 a loss 0-10/15%. A co jest najśmieszniejsze, mogę oglądać filmy na yt w jakości 4k 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Utraty pakietów i ping w we wszystkich grach online.

@SHINTARO  korzystając z LTE takie problemy jak masz 2 lata, można zrozumieć, ale dlaczego teraz o tym tu piszesz, kiepska pora na diagnozę problemu, na problem można złożyć niestabilny sygnał LTE lub jakieś zakłócenia, usterka na nadajniku, ja w jednej lokalizacji to się dzieje, wadliwy modem LTE lub bug w oprogramowaniu, usterka w karcie SIM lub czytniku, wszystko to ma wpływ na jakość internetu mobilnego, ale dochodzi punkt styku vs światłowód, tu już trzeba by popytać jak inni mają lokalnie, czy da się pograć na światłowodzie i czy utraty pakietów brak.