Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Streamowanie na światłowodzie w Rzeszowie


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Streamowanie na światłowodzie w Rzeszowie

Witam serdecznie, 

Jestem zainteresowana usługą światłowodową Orange w Rzeszowie, lecz widnieje dużo opinii na temat jakości połączeń. Blok w którym planuje wynająć mieszkanie ma niestety możliwość tylko i wyłącznie podpięcia światłowodu od Orange. Chciałabym zapytać Was, użytkowników tej firmy oraz internetu jak się on sprawuje. Nie ukrywam, że nie mogę sobie pozwolić na przerwy w dostawie lub wysoki ping, kiedy streamuję od 18:00 do 3:00/4:00, gdy ogląda mnie po ponad 300-1000 widzów, tym bardziej iż gram na nich w GTA RP oraz FPS'y. Dziękuję za każdą szczerą opinię! 

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Streamowanie na światłowodzie w Rzeszowie

Ze znanych streamerów, wiem że Guzik ma chyba Orange Światłowód. 

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o streamowanie na Twitch/YouTube - Orange posiada bezpośrednie styki. Oba w naszym kraju, więc z tym problemu nie będzie. Co do GTA RP - na WyspaRP nie ma absolutnie problemów, bo to OVH - czyli również bezpośredni peering. CS:GO - różnie to bywa, tu najlepiej przetestować usługę - z resztą pod każdym względem - 14 dni można testować bezpłatnie. W inne FPSy to wiem, że w CoD jest okej, aczkolwiek czasem są przycinki (bardziej od serwerów, ale tego nigdy nie wiadomo). 

 

W Orange to wszystko zależy od regionu - więc autentycznie - przetestuj, sprawdź 🙂 Bo opinie są różne - jednym działa dobrze, jednym źle. Ciężko na tej podstawie coś wywnioskować. 

 

Co do przerw w dostawie - tu raczej w każdej lokalizacji nie ma na co narzekać. Bardzo rzadko, a jeśli trafi się jakaś awaria - naprawiają w 2-3 godziny zazwyczaj.