Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Skoki pingu

@Banan9 

Już miałem napisać, że gadasz bzdury, ale faktycznie u mnie jest identycznie po raz pierwszy, tyle, że ja mam umowę na czas nieokreślony i w każdej chwili mogę zmienić ISP, tyle , że wybór kiepski, Tylko Toya po koncentryku albo Orange po światłowodzie.

 

176.jpgeubnet.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Jak gadam bzdury jak masz pokazane na screenie ping? Nie mam w zwyczaju gadania bzdur, zawsze mówię jak jest i pokazuję dowody 😉

 

Ja mam umowę do końca grudnia więc nie mam zamiaru jej przedłużać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Skoki pingu

@Banan9 

Ok, po prostu było to dla mnie dziwne, że też jesteś z Łodzi i zawsze miałeś wysokie pingi a ja niskie, a teraz faktycznie mamy identycznie.

 

Mam też możliwość sprawdzenia jaki jest w danym momencie ping z innych ISP w Łodzi i do eu.battle.net tylko Orange ma takie pingi w tej chwili, w TOYA pingi są w tej chwili około 33 ms .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Z looking glass telii ping jest super, spójrz.

 

3.png

 

Ja tam często mam problemy z telią, a to jakiś packetloss, albo skoki pingów, ale teraz ping jest stabilny i wysoki co mnie wyjątkowo zmartwiło, dlatego postanowiłem się podzielić screenami na forum.

 

Btw ja nie jestem z Łodzi tylko z woj Łódzkiego. Mieszkam w średniej wielkości mieście, może stąd różnica między naszymi pingami wcześniej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Skoki pingu


@Banan9 

Rzeczywiscie chyba macie problem w Orange do eu.battle.net bo ja z sieci osiedlowej mam 40ms ale juz do tego adresu 176.221.169.109 mam 99ms z tym ze jest to jakis adres w Gruzji wiec to nie musi być dziwne


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Nie tylko do battle.net, ale cokolwiek co idzie przez telię ma 70-90+ pingu.

 

Zobacz np ping do routera telii w Amsterdamie:

4.png

 

Problem jest w Warszawie bo tam zaczyna się kosmiczny skok pingu, więc to 100% problem Orange.

 

Twitchowi też się dostało 😄

5.png


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Skoki pingu

Hej!

I ... Houston WE HAVE A PROBLEM!
A skoro ja to napisałem, to faktycznie jest problem ;).
Na szybko sprawdziłem WoW latency zamiast standardowych 20 - 25 wynosi 118 - 136 ms. Znajomi ze wschodniego wybrzeża USA grający na serwerach EU mają 90-110 ms.

Awaria?  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Akurat problemy z telią to norma i jest o tym mówione już od około 4 lat. Pewnie po 22 się unormuje i ping będzie lepszy, ale zobaczymy czy jutro wieczorem się to powtórzy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Skoki pingu

Ja z sieci osiedlowej a nie z Orange mam ruch do vie.valve.net przez Telie w Warszawie i nie mam zadnego problemu, pingi 50ms ,to tak dla waszej informacji


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Skoki pingu

@Banan9  - tak jak napisałem jeszcze do przedwczoraj miałem 20 ms niezależnie od pory dnia więc to nie jest standard i musiało coś się w Orange na łączach/serwerach zadziać (jest w ogóle takie słowo "zadziać"??)

Obecnie już jest 30 ms. (g.22:54).