Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 20
  • 0

Skoki pingu

Orange nie polecam do gier. Transfery są dobre, jakość pinga 3 liga. Jakość grania zależy od przypadku, dnia, routingu do danego serwer. Jest bardzo, bardzo słabo, często niegrywalnie. Może to też zależy od miejsca zamieszkania u nas. Od 2 lat nie zrobili nic, a wręcz ostatnio się pogorszyło. Smutne. Czy to kabel, czy LTE. To samo dno. Testowałem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

Skoki pingu

z tego co ktoś pisał lokalni dostawcy- UPC, Vectra mają niskie pingi np. 20ms. Tmobile nie wiem, jeżeli w orange nic się nie poprawi albo jeszcze pogorszy przy światłowodach z pingami i pakietami- trzeba będzie uciekać do innych dostawców, nawet radiowych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Dla mnie T-Mobile to takie Orange 2.0 - niby cośtam lepiej ale w gruncie rzeczy to to samo. Może będzie trochę lepszy routing w Polsce i tyle.

 

Znajomy ma mobilny internet z t-mobile i mówi że tego internetu częściej nie ma niż jest, a jak jest to ciężko w cokolwiek pograć bo pingi wysokie. Niby na światłowodzie ma być dużo lepiej? Pewnie będzie lepiej ale nie na tyle by o tym głośno mówić. Ja nigdy t-mobile nie ufałem i nie ufam. Dla mnie to taka niemiecka wersja Orange i tyle. Routing w Polsce będzie może trochę lepszy, ale za granice i tak będzie wszystko szło najniższym priorytetem przez deutschetelekom w Niemczech więc pingi będą podobne jak w Orange przez opentransit/telię i ich stabilność też będzie zostawiać wiele do życzenia.

 

Napisałbym nawet więcej ale nie chcę by mój post znów został usunięty, więc niech zostanie tak jak jest 😄 Dodam tylko że niezaprzeczalny plus Orange to brak przerw w dostawie internetu, przynajmniej u mnie. Co prawda, funbox to crap i często się restartuje, ale sama sieć działa cały czas. Kto wie jak będzie w T-Mobile? Żeby się nie okazało że kilka razy w miesiącu będą przerwy w dostawie...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Ja grając w e-sportowej lidze,zaczynając miałem toye,ale Orange to porażka serio tak jak przy innych grach typu Drakensang online PVP,czy gra z graczami w copie to już za dużo dla tego internetu..cofki postaci na tle dziennym :(frezy 2-5 sekund,cofki tak zwane Wrrr w Battlefieldzie V ubić innego gracza to jest ciężko bo strzelam w te miejsce gdzie on jest a nic nie zalicza.Czytałem o reklamacji w Orange i podobno coś takiego nie istnieje..Adnotacja 2019-06-06 112031.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

To z dziś godzina 10:57 1ms i 476 ms pingu,O matko boska!!!!!


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 20
  • 0

Skoki pingu

Martinus oraz  Banan9

 

Obaj mają rację i wiedzą o co chodzi. Ja się z nimi zgadzam. Kiedy Orange zmieni routing na NORMALNY ?!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Dodam że Orange swoją jakością szkodzi nie tylko swoim klientom ale również innym graczom którzy nie mają z Orange nic wspólnego. Jak? To proste.

 

Dajmy na przykład taki PUBG Mobile. Przy utracie pakietów moja postać stoi w miejscu a potem się teleportuje o kilka metrów i tak w kółko. Moi znajomi wiele razy widzieli mnie właśnie tak ''skaczącego'' i mówili że mam niezłe lagi. Teraz wyobraźcie sobie innych bogu ducha winnych graczy próbujących trafić takiego teleportującego się gracza. STRASZNIE upierdliwe. Naprawdę. Gracz z kiepskim internetem szkodzi normalnym graczom i to poważnie. Nie zdziwię się jeśli mi zbanują konto właśnie przez te teleporty bo gdy Orange zaczyna padać to gracze czasem nie mogą mnie po prostu trafić, ja sam widzę jak mnie cofa i przeskakuje nagle o 10 metrów. Oczywiście znajomi takich problemów nie mają... bo nie mają Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

Skoki pingu

Trzeba pisać gdzieś i tłuc ich jak młotkiem żeby zrobili jakąś profesjonalną usługę "LUX" dla graczy, jakiś dedykowany server itp. A dla pozostałych niech sobie robią turbo-promocje 3000 Turbo+100000000000 mbit/rok.

Anonim

Nie dotyczy

Skoki pingu

@MartinusLive Jeśli grasz na serwerze zlokalizowanym w USA (tak, IP tego hosta co podałeś wskazuje na USA) to nie dziw się, że masz 115ms pingu 🙂

 

A co do PUBG Mobile - u mnie na emulatorze, zarówno jak i na wersji mobilnej ping nie przekracza 60ms po Wi-Fi - bez żadnych skoków. Więc może to u was coś nie tak? 

 

Gram w CS:GO, gram w LoL'a, TF2, GTA 5 i nie miałem jeszcze ani razu lagów a korzystam ze światłowodu prawie 2 lata - jest wszystko git. 

 

Oglądam dużo streamów na Twitch'u, Facebook'u, TVP, Youtube i IPLA - również nigdy nie miałem problemów z buforowaniem.

 

Nie wiem skąd wzięły się te negatywne opinie, ale jak tak czytam i widzę, że ktoś wstawia tracert do hosta w USA i narzeka na ping, a ktoś inny ma problem w grach, w których ja nie mam problemu - i zapewne wielu użytkowników również - to chyba na prawdę jest problem w waszych sprzętach. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Nie mów mi ,że mam słaby sprzęt,albo w dekoderze jest problem przedwczoraj z 34 upload zrobiło się 20,jak to wytłumaczysz a co myślisz że ja gram na serwerach USA ,jak staram się grać na serwerach europejskich,rozmawiałem z konsultantem i mi powiedział,że oni nie mają wpływu na ping w Niemczech eh,może ja jestem,Banan i inni tymi pechowcami a Ty szczęśliwcem.