Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu w grach czy na teamspeaku


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Skoki pingu w grach czy na teamspeaku

Witam społeczność jak i sam serwis Orange, przychodzę z problemem skaczącego pingu, posiadam internet mobilny od Orange i mam skoki pingu w grach czy to na teamspeaku od 24ms do 300ms albo więcej, dzieje się tak tylko jak inny domownik połączy się z internetem i ogląda np filmiki na YouTube, podłączyłem kabel ethernet i bez skutku, speed test jak i w praktyce internet sprawuje się IDENTYCZNIE jak na WiFi, prosiłbym o szybką pomoc, ponieważ gram w Polskiej Lidze Counter Strike'a w której mam wykupione członkostwo i gram półzawodowo, z góry dziękuje za pomoc wszystkim.

 

____________

* Temat został przeniesiony z kategorii Internet domowy - Moderator Wiktor

 

 

6 ODPOW. 6

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 32
  • 0

Skoki pingu

Swiatlowod Orange w grach nie wyrabia miedy 18.30 a 23 5 dzien z rzedu, to mobiony tym bardziej w grach bardzo slabo bedzie dzialal. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Skoki pingu

Tylko ja mam tak od około tygodnia, i to o każdej godzinie bez wyjątku


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 32
  • 0

Skoki pingu w grach czy na teamspeaku

Pokaż szczegóły
Masz tak poniewaz mobilny net jest duzo wiecej podatny na przeciazenie sieci. Trzeba przecierpiec i sie cieszyc ze jakos ten mobilny dziala

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Skoki pingu w grach czy na teamspeaku

Niestety nic innego nie ma w tej dziurze


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Skoki pingu w grach czy na teamspeaku

@deoxxo @xDorekk w ostatnich dniach jest duzo wiekszy ruch w sieci z wiadomych powodow. Stad te skoki pingu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Skoki pingu w grach czy na teamspeaku

@xDorekk spróbuj w routerze przełączyć na 3G/UMTS. Najczęściej 3G jest mniej obciążony,  więc mogą poprawić się parametry.