Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Red Dead Redemption 2


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Red Dead Redemption 2

Czyszczenie pamięci też nie działa, zmiana NAT też nie, przy czym nie wiem jak zaaplikować zmiany portów na Ps4


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Red Dead Redemption 2


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Red Dead Redemption 2

Wypisałem wszytskie porty możliwe i nie zadziałało


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 1

Red Dead Redemption 2

+1, od zeszłego poniedziałku 22.11 występuje u mnie identyczny problem na konsoli PS4. Do tamtej pory nie było żadnego problemu. Żadne rozwiązanie nie pomaga, ani kontakt z Rockstar support.

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

Zgłoszenie zrobić wypada na czat czy telefonicznie, by otwarli zdalnie potrzebne porty w FunBox, bo standardowo część ich jest zamknięta.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 1

Red Dead Redemption 2

W moim przypadku problem występuje na internecie mobilnym, ale nie chciałem zakładać nowego wątku, ponieważ sytuacja jest identyczne bez względu na typ połączenia.

 

Generalnie problem zaczął występować po nocnej awarii sieci 22.11. Kontaktowałem się również z czatem, ale nie znaleziono rozwiązania.

 

Tyle co wiem po poszukiwaniach i rozmowach to to że problem musi leżeć gdzieś pomiędzy kiedy sieć chce się połączyć z serwerem Rockstara do tej gry. Dlaczego? Nie mam bladego pojęcia 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

@Majkelos temat jednak nie dla ciebie, wypada nowy założyć.

Bo Internet Mobilny nie jest dla graczy, możesz spróbować rozwiązać problem Orange VPN , ale czy to rozwiązanie pomoże, to już musisz sprawdzić sam.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 1

Red Dead Redemption 2

Dziwi mnie odpowiedź, że temat "nie jest dla mnie" skoro wiadomo że problem dotyczy sieci, nie typu połączenia. 

Czy internet mobilny nie jest dla graczy? Kwestia dyskusyjna, od roku korzystam z VPN i nigdy nie miałem problemów z połączeniem. Bez forwardowania portów.

W każdym razie powiele temat w osobnym temacie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Red Dead Redemption 2

@Majkelos  ty tak na poważnie z tym Internetem Mobilnym po LTE?

Bo dopiero przy 5G jest szansa na lepszy typ połączenia, oczywiście jak mało kto z niego będzie korzystać.

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 1

Red Dead Redemption 2

@Anonim Źle się zrozumieliśmy, bez dwóch zdań światłowód jest lepszy do gier i założyłbym już dawno gdybym miał możliwość.

Chodziło mi o to że nie miałem problemów z połączeniem w grach sieciowych używając LTE i VPN. Przynajmniej takie mam doświadczenie.