Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Piotrekk85  Emulator jest bardzo prosty w obsłudze i skonfigurowany pod windowsa. Odpalam i gram. Żadnych configów ani nic. Automatycznie łączy z najbliższym serwerem, mi automatycznie połączyło z Europe. Jeśli jesteś ciekawy jak to wygląda, proszę bardzo, moje video: https://drive.google.com/file/d/17Zqh2KvakOkCOmH7YMOMT06tBD_o4Jt_/view

 

Zapewniam Cię że u mnie jest wszystko w porządku, co zresztą potwierdza fakt że rano jest grywalnie a wieczorem to mogiła...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Nie wiem z którego korzystasz, np. Andy, android x86 i BlueStacks działają dobrze rano, bo nie ma obciążenia. Nie jest to połączenie bezpośrednie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ja nie mówię że serwery nie zamulają. Wiadomo że wieczorem będzie wyższy ping... tylko że znajomi w Polsce i innych krajów (nikt nie ma Orange) nie narzekają na mega skaczący ping. Mają wzrost o 20 ms może ale to tyle. Ja widzę gdy laguję bo gra skacze i są niesamowite spadki płynności, znajomi widzą mnie jak się czasem teleportuję podczas biegu. Podczas walk kursor skacze i nie idzie wycelować. Ping oczywiście 100+. Gdy ping jest poniżej 40 to jest wszystko ok.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan922@AnonimTak jak mówi @Piotrekk85 Liczą się pieniądze. OpenTrransit do google ma 13 x 100 gbps czyli 1300 gbps (Czyli cały orange na świecie chyba że jest inaczej np orange FR ma bezpośrednio w FR i w OT) Google liczy sobie 1700 usd /10 gbps liczmy że orange ma rabat do 1000 USD a więc 100 gbps = 10 000 USD x 13  =  ok 130 000 USD za ruch do google.

PS Inea ma 2x10 gbps do google. Ale oni mają cache na 150 wyświetleń na yt orange od 450 chyba 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ten adres IP czyli 77.85.14.147 to Bułgaria więc nie spodziewajcie się rewelacji jeśli chodzi o czasy połączenia 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ten adres IP to znajomy z którym często gram, i zwykle mam do niego 50 ms, inni też mają do niego dobre pingi. Gość hostuje gry i nikt nie laguje. Takie kraje jak Bułgaria, Rumunia, Słowacja, Węgry i inne uważane przez nas za ''biedniejsze'' mają dużo lepszą jakość połączenia ze światem niż większość polskich ISP, wliczając w to Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ale to nie pisz że to oficjalny serwer gry.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Pokaż mi gdzie to napisałem. Czekam. Znów nie czytasz ze zrozumieniem i znów piszesz ''by coś napisać''. Po prostu wrzuciłem losowe IP by pokazać jak bardzo Orange standardowo zamula wieczorem, więc skoro przez retn.net jest takie podbicie pingu to pewnie przez opentransit i inne również. Wina leży po stronie Orange. Jak nie retn.net, to peercweurope, to znowu opentransit problem na stykach, w innym dniu telia cośtam znów, czasem widziałem jak war-r1 podbijał ping o kilkadziesiąt ms. Nikt z tym i tak nic nie zrobi, więc nie wiem w sumie po co to piszę...

 

Tutaj jak wygląda ping do południa: http://prntscr.com/lvlzft


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan922

sprawdziłem z innych miejsc i widzę że od różnych operatorów routing do tego hosta jest w granicach 50 - 60ms, być możne zmienił się jakiś międzynarodowy routing do operatora który obsługuje ten host w Bułgarii,

no niestety ale połączenia z Polski do takich nietypowych krajów mogą tak wyglądać


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Jeśli oczekujesz że do losowego każdego IP będziesz miał mały ping, to Twoje wpisy są pozbawione sensu. Ping zależy od dwóch stron a nie od jednej.

Chociaż ten wpis https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/gryonline/page/38/thread-id/1532#U1156... sugeruje, że te "oficjalny" serwer. To że jakiś nastolatek użyje jakiś stary komputer na kiepskim łączu to nie dla każdego jest wiarygodny wyznacznik do mierzenia pingu.