Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.

@marw1U ciebie jest ok tylko 1% na teli ale to po ich stronie. Ja radze zadzwonić na infolinie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.

Na infolinii mówią, że wszystko powinno działać poprawnie. Także dalej jestem skłonny wymienić router, może to coś z nim?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.

Musiałem założyć kolejne konto.Tak jak pisałem, na infolinii powiedziano mi, że moje połączenie wygląda w porządku, przynajmniej z ich strony. Stwierdzili też, że nie powinny występować takie problemy.
Spróbuję dzisiaj pożyczyć router od przyjaciela,i zobaczę jak to będzie działać.
Macie może jeszcze jakieś pomysły?
Sytuacja w tym momencie pogarsza się z dnia na dzień, dzisiaj pakiet lossy w grze dochodzą momentami do 20-40%.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.

Oni patrzą na błędy CRC ten router tego nie pokazuje, ale na pewno ich nie ma w nadmiarze, można było się zapytać o ich ilość, to byłby wskaźnik, ile ich przybywa w czasie. Wiadomo, że linia musi być zsynchronizowana bez przerwy przez dłuższy czas, aby ocenić ilość błędów w czasie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.

Problem po części ustał bez mojej ingerencji, mogę już oglądać streamy w 1080p, lecz nadal czasem gubię pakiety w grach online na poziomie 3%. Może też to minie z czasem...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.

Pożyczyłem jakiegoś Sagema od kolegi, wygląda to tak:
Jak widać także generują się na nim In Packet Errors.
Nie zauważyłem żadnej różnicy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z utratą pakietów w Fortnite, oraz problem z platformą Twitch.

Na ten moment tak jak wspomniałem wcześniej stan internetu poprawił się, jeżeli chodzi o oglądanie filmów/streamów w 720/1080p.
Lecz nadal tracę pakiety do serwerów Fortnite,na ogól jest to 3-7% raz download'u,a raz uploadu.
Czy możliwe jest to, że prowadzoną są jakieś prace na tych liniach? Jest jakaś informacją z tym związana?

Co do moich spostrzeżeń zauważyłem także spadek pingu w okolice 30-40ms do serwerów Fortnite, lecz razem ze spadkiem pingu pojawiły się problemy z pakietami.