Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

Witam,problem z pingiem powrocil ,niestety. Nie wiem dlaczego,co jest powodem.. Gram w cs;go. Po wejsciu na serwer ping 40,za to co jakis czas ping skacze do 700? 800?   ... Pc czysty,nic nie jest podlaczane poprzez wifi.Zadna aktualizacja w tle sie nie pobiera. Hmm,problem goni problem.Co poradzicie?

Smieszne jest dla mnie to ,ze dluuuugi czas wszystko gralo,nie mialem zadnych lagow itd. Ostatnimi czasy zakladalem tutaj temat bo takze mialem problemy z pingiem/loss packet. Wymienialem modem,niby cos tam sie poprawilo bo lagow po kilku dniach juz nie mialem. Niektorzy podpowiadaja ze wina moze lezec w niskiej przepustowosci lacza (4mb) ale powiedzcie mi dlaczego przez wiekszosc czasu korzystania z neostrady lagow nie mialem,teraz jest tragedia a rozmowa z orange nic nie daje ..Prosza o zrobienie speedtestu,wyniki sa w normie bo pingi w granicach 10-20 wiec nic zrobic nie moge.. Moze ktos z was mial podobny problem,zobaczymy . 😉

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

@qbeenio545Więcej na temat pingu tutaj


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

4mb nie może być powodem. 4mb internet wystarczy do wszystkich gier, oczywiście pod warunkiem że nikt inny nie korzysta u Ciebie z neta, bo jak ktoś odpali facebooka albo youtube np w 720p no to wtedy mogło by zatkać, ale jak jedna osoba używa to 4mb wystarczy do każdej gry.

 

Jak zauważysz takie skoki pingów po 700-800 to zdobądź IP serwera , przetestuj np programem WINMTR to się dowiesz gdzie jest problem i gdzie Ci tak ping skacze.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

Tak jak pisalem,nikt w tym czasie nie korzysta z internetu.Pingowalem juz kilka razy do serwerow na ktorych takie skoki mialem i wszystko bylo w normie ~50 ping.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

@Anonim Znam temat,ale czy ten ping nie powinien bys staly? Ja mam ping 30-40 i co kilanascie sekund/minut skok do 800 i po kilu sekundach spada.. Przypominam ze problem wystepuje od jakiegos czasu,nie jestem w stanie powiedziec dokladnie . Ostatnim razem mialem podobny problem,lecz mialem ping 900-1000 przez caly czas,zaraz po wejsciu na serwer.

 

Pinguje sobie teraz wczorajsze serwery na ktorych mialem skoki i popatrzcie;

|------------------------------------------------------------------------------------------|
| WinMTR statistics |
| Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
| livebox.home - 0 | 25 | 25 | 1 | 2 | 7 | 1 |
| szcz-bg1.neo.tpnet.pl - 5 | 21 | 20 | 21 | 26 | 48 | 21 |
| szcz-r2.tpnet.pl - 5 | 21 | 20 | 23 | 33 | 51 | 27 |
| 194.204.175.177 - 5 | 21 | 20 | 34 | 44 | 67 | 37 |
| war-b2-link.telia.net - 5 | 21 | 20 | 38 | 43 | 74 | 44 |
| ffm-bb3-link.telia.net - 5 | 20 | 19 | 43 | 61 | 79 | 58 |
| ffm-b7-link.telia.net - 5 | 21 | 20 | 45 | 60 | 86 | 45 |
| No response from host - 100 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hosted-by.hiperz.com - 0 | 23 | 23 | 43 | 55 | 91 | 45 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
Sprawdzilem 10 serwerow,czekalem po 10 minut zeby sprawdzic czy gdzies skoczy ping i nic.

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

@qbeenio545zgłaszaj problem do Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

Zglaszalem , prosili o zrobienie speedtestu i dla nich wszystko jest w porzadku. Na linni nie ma zadnej awarii itd. ; )

Anonim

Nie dotyczy

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

@qbeenio545Jak by nie było problemu z linia to nie miałbyś takiego pingu chyba ze jest przeciążona centrala. Już kiedyś takie coś przerabiałem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 8
  • 0

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

To w takim razie co polecasz zrobic? Jak z nimi rozmawiac ,o co "prosic" ? 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z pingiem powrócił - co jakiś czas skacze. Co poradzicie?

@qbeenio545Jak masz telefon analogowy to masz szumy/trzaski lub zrywa ci polaczenie ? Taki mam ping na mobilnym