Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z gra online


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Problem z gra online

A próbowałeś napisać na support gry? Bo jak patrzę na wymagania potrzebne jest wifi lub stabline LTE. Wydaje mi się, że nawet słabe wifi nie ma takich rygorów co słabe LTE (to można zaprogramować w grze).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Nie próbowałem. Ta grę robią Azjaci i trzeba by było pisać i rozjaśnić sytuację w języku angielskim.a z tym byłby problem 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Dodam jeszcze że kiedy korzystam z wifi nawet słabego to w momencie kiedy użytkownik z którym mogę się nie mogłem się połączyć przez lte też połączy się przez wifi to wtedy gramy bez problemu.dodam że wifi nie mam w orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Problem z gra online

Spróbuję popatrzeć u siebie, choć mało mam miejsc gdzie mam słabe LTE. Poza tym w wielu grach z trybem online z Google Play jest podobnie: np. w asphaltach od gameloftu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Wydaje mi się że to nie jest problem zasięgu.gdyby tak było to po prostu nie połączyłbym się z innym użytkownikiem natomiast tu pojawia się jeszcze ten komunikat o którym wcześniej pisałem 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Problem z gra online

Ale ten komunikat właśnie sugeruje to co pisałem: aplikacja wykrywa słabe połączenie z internetem przez lte i sugeruje przełączenie na wifi.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

To tym bardziej dziwne jest to że siedząc w tym samym miejscu łączy z jednym a z innym graczem nie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Problem z gra online

A próbowałeś poszukać jakieś polskie forum tej gry? może jakaś grupa na fb?

Jeszcze nie wiem czy próbowałeś reinstalacji gry ale upewnij się, że masz synchronizacje włączoną oraz czy masz odpowiedni pakiet danych (gra waży 1,5 GB).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

O fb nie pomyślałem. Gry nie reinstalowalem ale coraz bardziej chodzi mi to po głowie 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Problem z gra online

Ma ktoś jeszcze jakoś pomysł zanim zabiorę się za reinstalacje?