Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Port-Restricted Cone NAT Router


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Port-Restricted Cone NAT Router

Od wczoraj gdy chcę stworzyć pokój do gry to wyskakuje mi informacja że niby mam poblokowane porty... podczas gdy w modemie NIC nie zmieniałem, UPNP mam włączony, firewalla mam na ''niski''. Wszystko jest tak jak było, problem pojawił się nagle. Uniemożliwia mi to łączenie się z około 40% graczami...

1.png

 

Co ciekawe, gdy zmienię na ipv6, problem nie występuje, ale na ipv6 nie da się grać kompletnie przez sporo wyższy ping.

 

Po prostu tak jakby Orange nagle pozamykało porty. Znów jakiś problem Orange?...

7 ODPOW. 7

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Port-Restricted Cone NAT Router

@Banan9 W takim razie pootwieraj porty manualnie. Możesz również dodać do loginu neostrady bez_ochrony- (https://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002357192,title,Bezpieczny-Dostep,article.html?searchedElem... )

 

Na IPv6 problem nie występuje, ponieważ z zasady każde urządzenie otrzymuje adres zewnętrzny.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Port-Restricted Cone NAT Router

Niestety ale odblokowałem właśnie też port z którego korzysta client i nie pomogło. Dodawanie bez_ochrony- również.

2.png

 

Przez tyle czasu było w porządku aż nagle się popsuło... teraz to już kompletnie nie pogram w gry P2P.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Port-Restricted Cone NAT Router

@Banan9 Nie napisałeś, co to za gra?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Port-Restricted Cone NAT Router

Nie gra, klient. https://www.gameranger.com/


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Port-Restricted Cone NAT Router

@Banan9 Podeślij zawartość "learn more"z tego okienka, bo na stronie nie ma ani słowa o portach.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Port-Restricted Cone NAT Router

asd.png

 

Niby pisze że graczy z SNR nie jest wielu, ale aktualnie około 40-50% osób ma nick kursywą, co oznacza że nie da rady się z nimi połączyć.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Port-Restricted Cone NAT Router

Chociaż może lepiej w ogóle nie grać, patrząc na to jak Orange bije rekordy pingu i lossa...

z.png