Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poprawa pingów na FTTH


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Poprawa pingów na FTTH

Wpis przeniesiony do kategorii z odpowiednimi etykietami - moderator Mikołaj

Mam pytanie do innych użytkowników światłowodu od Orange bo jestem pozytywnie zaskoczony.
Czy w ostatnim czasie zauważyliście obniżenie pingów?

Titanfall 2 PS4 - było chyba 45ms do serwera we Frankfurcie, a jest 25 ms.
Battlefield 1 PC - serwery w Niemczech 20-23 ms, czasami nawet poniżej 20 ms.
Rainbow 6 Siege - było chyba 35-45 ms, a wczoraj grałem to miałem 23-35 ms.

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Poprawa pingów na FTTH

Wręcz przeciwnie - w porównaniu z dniem wczorajszym, do serwerów Valve w Warszawie nawet nastąpił wzrost, co prawda o 2ms (49 -> 51), jednak wzrost to wzrost. 

Może po prostu było mniejsze obciążenie, po weekendzie. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Poprawa pingów na FTTH

Wzrost o 2 ms to raczej standardowe różnica w pomiarach w różne dni czy o różnych godzinach.
Mi chodziło raczej o sytuację, kiedy ping spadł i to znacznie jak np. 45 ms na 25 ms.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Poprawa pingów na FTTH

Ostatnio nie gram bo mam mało czasu i mało w domu jestem ale sprawdziłem teraz na szybko ping na meter.net i cóż, bez zmian, wysoki + skaczący ping. Nie ma to jak mieć 60 ms do Słowacji... do tego brak stabilności i skoki. Nawet Frankfurt 42 ms jak Orange ma tam opentransit i powinno być 24-25...

 

https://prnt.sc/kypv6m

 

Ale oczywiście, na speedteście do serwera Orange pingi i prędkość są super... tylko na świat taka bieda 😉

 

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Poprawa pingów na FTTH

Wczoraj po kilku miesiącach odpaliłem Rainbow 6 Siege i ping znowu pozytywnie mnie zaskoczył.
W grze pokazywało mi ping na poziomie 17, 19 lub 21 ms. Grałem wczoraj i dziś o różnych porach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Poprawa pingów na FTTH

Nie ciesz się...tak naprawde nic sie nie zmienilo, sa po prostu ferie i czesc wyjechala a ruch sie rozklada bardziej rownomiernie na caly dzien