Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PS4 i brak możliwości połączenia z serwerami EA

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 5
  • 0

PS4 i brak możliwości połączenia z serwerami EA

Cześć,

 

Posiadam od pewnego czasu PS4. Bez problemowo łącze sięz internetem, usługami PSN, PS+ czy Ea Access z którego mogę pobrać gry.

Problem pojawia sięw momencie nawiązania połączenia z serweramia EA w samej grze - nie mogę grać online. Problem ten występuje w 2 testowanych przeze mnie grach od EA - Fifa 19 oraz UFC3. 

 

W routerze ustawione mam IPv4 (wymuszenie) oraz stał adres IP do konsoli. Sama konsola ma obecnie NAT w typie 2.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

PS4 i brak możliwości połączenia z serwerami EA

Masz włączoną opcję DMZ? W poniższym filmie jest przystępnie wyjaśnione jak wszystko poustawiać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

PS4 i brak możliwości połączenia z serwerami EA

Masz włączoną opcję DMZ? W poniższym filmie jest przystępnie wyjaśnione jak wszystko poustawiać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 5
  • 0

PS4 i brak możliwości połączenia z serwerami EA

Faktycznie to pomogło. Poiedz mi proszę - czy w funboxie 2.0 da sięustawić dwa urządzenia w trybie DMZ? Tak aby konsola jak i komputer były w tym trybie?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

PS4 i brak możliwości połączenia z serwerami EA

@spiderfym  Tak, jednak może nieść to pewnie zagrożenia ze strony bezpieczeństwa.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

PS4 i brak możliwości połączenia z serwerami EA

Panowie aby przekierowania i upnp działało tak jak należy, to trzeba w zaawansowanych w routerze przestawić Firewalla na "Niski", i wszystko działa jak należy 🙂