Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

"nat open w cod w2" czyli jakim? WW2 czy MW2? I czy będzie to działało w przypadku BO1, BO2, Ghostach?

 

Mi podany sposób nie działa.

 

Poza tym nie rozumiem tego: "połaczenie z internetem muszisz dopisać do loginu neo /ipv6 i odznaczyc ipv4"

 

Może komuś jeszcze się udało? Jakieś inne porty? Jeśli tak ma być to zmieniam operatora... 😛 Żeby to NAT-u nie można było odblokować z uwagi na jakąś ich usługę... Żenujące.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC


@mabud73 napisał(-a)
A odznaczyłeś w ustawieniach rutera "Wymuś ipv4" ?
IMG_20180405_225117.png

 

 

Wyżej masz pokazane. Odznacz "Wymuś połączenie IPv4". W loginie neostrady na końcu dopisz /ipv6


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

To widziałam i to rozumiem, bardziej zastanawiało mnie dopisywanie czegokolwiek do loginu. Serio mam tam coś dopisać? Lol 😛 Dziwne to dla mnie trochę. Co ma to niby zmienić? Ale ok, dziękuję za odpowiedź.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Zamiast adresu IPv4 będziesz mieć IPv6. Wtedy nie powinno być zabawy z NAT.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Czy mam to zrobić w ten sposób?

 

orange.png

 

Niezbyt się w tym orientuję, stąd te pytania.

 

Jeżeli tak należało zrobić, to - tak jak sądziłam - niczego to nie zmieniło. W żaden magiczny sposób nie zmienił mi się mój adres z IPv4 na IPv6, nadal mam IPv4. Gdy wychodzę z tej zakładki i wchodzę w nią ponownie, adres jest już bez tej końcówki. Ponadto w dalszym ciągu mogę skonfigurować DMZ na swoim urządzeniu, co przy IPv6 nie powinno być możliwe.

 

Gdzieś wyżej jeden z użytkowników pisał, że przy FunBoxie 3.0 bez oddzielnego ONT wszelkie sposoby nie będą skuteczne i jedynym rozwiązaniem jest podłączenie innego, własnego routera z zainstalowanym oddzielnym ONT. Innego sposobu nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

@Lipstick  dopisek jak na zrzucie, jeśli znika po ponownym logowaniu, to nic z tym nie zrobisz, pozostaje zgłoszenie i powiedz że grasz, niech ONT ci dadzą, kupisz odpowiedni router i nie będziesz miał problemów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

serwery cod4 działają tylko w trybie ipv4, więc raczej zapomnij o konfigurowaniu przez router funb.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

Miałam na myśli bardziej BO1, BO2 i BO: Ghost 😉 Tak czy siak - dzięki za odpowiedzi 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

Odblokowanie portu 3074 NAT call of duty WW PC

no to tym bardziej ipv4 jako że to klasyka gatunku.