Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

@wzlociqA jaki masz router FB2.0 czy 3.0 ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 1

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

3,0

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

Witam posiadam router Fun Box 3.0.Utworzylem adres statyczny konsoli przenioslem do DMZ i dalej posiadam NAT ograniczony.UPNP mam właczony...W opcji UPNP wyskoczyl mi taki komunikat

 

192.168.1.15:9308 to 9308 (UDP) 192.168.1.15 9308 9308 UDP

 

Chcialem dodac takze ze wymienilem router.Dzwonilem na pomoc techniczna Orange Powiedzieli ze operator nie blokuje portow.Posiadam PS4 PRO Router polaczony z konsola kablowo...Gram CODA BLACK OPS 4 Nie moge utworzyc NATU otwartego.Prosze o info jak to zrobic.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

Ja mam to samo próbowałem wszystkiego co do BO4 PS4 nie przekierujesz wina po stronie operatora mimo że dodasz wyjątki DMZ itd, to i tak nie będzie działać. Obsługa Orange infolinia jest beznadziejna ludzie bez żadnej wiedzy czytający z kartek rozmowę mam nagraną zamierzam zgłosić reklamację.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

ludzie czytajcie trochę forum inne wątki wcześniej, milion razy było pisane o tym że routery orange nie nadają się. Mają wadliwe oprogramowanie które nie wykonuje wielu poleceń. Dodatkowo trzeba wpisać poprawne bramki do cod4 z tych stron:

https://us.battle.net/support/en/article/7842

https://portforward.com/call-of-duty-black-ops-iiii/

przede wszystkim trzeba wywalić "routery" orange i zacząć konfigurować bramki na normalnym routerze.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

Pytanie trochę z innej beczki...muszę dodać taki port do przekierowania 10000-10099 gdy wpisuje to to okazuje się że jest to błędny numer bądź zakres portu a tak naprawdę jest on prawidłowy...A może ja coś źle robię gdyż wpisuje cały zakres w pierwsze pole i ten sam cały w drugie pole, dobrze robie czy powinienem jakos inaczej to wpisac?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

ja mam ustawiony otwarty w call of duty bo4 na ps4 z modemem funbox 3.0 światłowód 1GB moge podesłać screeny 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

Witam.Chętnie skorzystam z pomocy prosze o screeny.Pozdrawiam


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

Panowie jest tylko jedno działające rozwiązanie, aby przekierowania działały, tzn. w zaawansowanych na routerze musicie przestawić firewalla na "Niski", i wszystko zaczyna działać jak powino 🙂 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

OTWIERANIE PORTOW FUNBOX 2.0 3.0 pod PS4 COD

Witam.Mam ustawiona zapore na niski niestety dalej nat ograniczony...Zostało mi jeszcze 14 miesiecy pozniej zegnam Orange...