Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 24
  • 0

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Witam od pewnego czasu zauważyłem że sieć orange ma co jakiś czas duże packet lossy jak i czasami ping.

Gry tu mają małe znaczenie bo nawet komunikator pokazuje mi packet lossy a gra pokazuje mi duży ping.

Nic nie pobierałem gra wraz z TeamSpeak 3 zużywały 0.1Mb/s więc raczej aż tak LTE nie jest słabe.

Prosiłbym o sprawdzenie stanu sieci lub monitorowanie tego.. ktoś poprostu robi sobie za przeproszeniem jaja z użytkowników Orange.

 

 


Bez nazwy.png
24 ODPOW. 24
Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Wypada skorzystać z VPN, nie będzie takich problemów, co do DDoS, to one na pewno cię nie dotknęły i nie dotyczą LTE, graczy mogą dotknąć ataki DoS, ale IP masz jak sądzę zmienne, więc nie widzę problemów, jak BTS przeciążony to pin skacze i jest coraz większy, zgłoszenie zrób jak masz dowody na ataki DoS czy DDoS.

Jeszcze dodam, modem masz marny, wypadało by wymienić go na taki z agregacją pasm, będzie szybciej i lepiej po LTE.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 24
  • 0

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

1.BTS nie jest przeciążony. może w niedziele

2.Moi 2 znajomi mają kablówke i TEŻ MAJĄ packetlossy. 

3.VPN trzeba płacić a nie będe płacił za dodatkowe usługi które mogą nie wypalić. VPN niektóre gry tego nie lubią i można dostać zawieszenie/kare/bana.

4.Modem b315 zforcowałem 1800Mhz przez lte watch, u mnie nie ma chyba powyżej 1800Mhz. 

Generalnie mam dodatkową atenę zewnętrzną więc raczej nie ma sensu zmieniać na agregacje pasm.

Pingu ani lagów nie zmiejszy mi to i tak mam 60Mb/s w nocy nawet dochodzi do 80Mb/s.

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 24
  • 0

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Dodam że ostatnio był artykuł dot. Orange własnie z DDosem. Pewny nie jestem tak słyszałem że kolega w nocy przeglądał(co jest małe obciążenie sieci) a miał 600Pingu więc. mogło go to dotknąć.

 

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Z założenia Internet Mobilny nie jest ukierunkowany na gry, ping jest dużo gorszy niż na miedzianych łączach (kablowa sieć).

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.


@Xtrackernapisał(-a)

Dodam że ostatnio był artykuł dot. Orange własnie z DDosem. Pewny nie jestem tak słyszałem że kolega w nocy przeglądał(co jest małe obciążenie sieci) a miał 600Pingu więc. mogło go to dotknąć.

 


Ludzie głupoty piszą, pisałem że szarego użytkownika mogą dotknąć ataki DoS, DDoS ukierunkowany jest na serwery i inne ważne komórki, wypada poczytać w sieci, jest tego sporo i laik załapie 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 24
  • 0

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Może i z tym 2 to przesadziłem.

Ale tak jak pisałem dziwne że nic z tym nie robicie przecież jak chciałem napisać wątek to ludzie skarżą lagi głównie w grach jak macie być tym dostawcą internetu "#1 Liderem" (tutaj zaznaczam że nie WSZYSCY grają na waszym łączu) to poprostu zróbcie coś z tym.Tu nawet nie chodzi mi o LTE a kablówkę czy nawet Światłowód.

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 24
  • 0

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

LTE akurat działa mi dobrze gdyby nie packetlossy czy ping. to jest uciążliwe.

Np. Z firmą Riot Games to też macie problem bo Wszystkim podskakuje ping do 130 przez najbliższe kilka minut.

Gram własnie ż tymi znajomymi co maja kablówkę i co ? 🙂 też mają tyle samo pingu co ja nic nie możemy zrobić producent gry twierdzi że leży problem bo waszej stronie albo telia.net z którą macie żebym to źle nie powiedział "umowę".

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Xtracker  gracze w Polsce nie mają lekko, jestem bezstronny, nie ganię ani nie chwalę Orange, ping jest kiepski, ale jak można żądać idealnej sieci za taką kasę, jaką my płacimy za internet, jakby opłaty były jak u zachodnich sąsiadów to co innego, ale zarobki mamy nie zachodnie, to jest jak jest, nie da się tanio i dobrze, co niektórzy tego zwrotu nie rozumieją czy nie akceptują, nieważne to ale finał jest jeden.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Anonim   No ok, ale inne sieci jakoś potrafią zapewnić grywalny ping i przyzwoitą jakość za cenę podobną lub niższą niż Orange. Dla mnie trochę naciągane tłumaczenie.

 

Kraje biedniejsze jak Słowacja, Węgry, Serbia, Bułgaria też nie płacą dużo a ich jakość jest o wiele wyższa niż Orange.

 

Gdyby zarobki były zachodnie, to ceny też. Niestety zarabiamy 4x mniej niż Niemiec czy Anglik, więc trudno oczekiwać cen internetu po 300zł. Jeśli tak, mało kto w Polsce miałby internet.