Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

@Banan9  to wypada Pomysły robić, jak to zaskoczy będą szybciej zmiany, klient indywidualny mało może, ale może działania na Forum NO, coś zmienią, mi YouTube działa tak jak trzeba, 4K bez problemów filmiki oglądam, mam własny router, bo u nas nie ma potrzeby od Operatora brać, nawet do światłowodu tylko ONT dają 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

U mnie youtube śmiga ale tylko na ipv6. Na ipv4 szkoda zachodu. Za to na ipv6 jest wyższy ping o kilka lub kilkanaście ms bo trasy przez Polskę są całkowicie pokićkane więc na samym wyjściu z Polski zamiast 7 ms mam często 15-20.

 

To już jest w geście szefów Orange żeby coś zmieniać. To oni decydują co i kiedy ma być. Gdyby Orange chciało coś zrobić to zrobiłoby już dawno temu. Starania NO raczej na niewiele się zdadzą, wszak to nie jest forum należące do Orange...

Anonim

Nie dotyczy

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

U mnie IPV6 nie ma, jest tylko IPV4 dla sieci zewnętrznej, zmiana nic nie daje, widać dostawca tym zarządza, ale wszystko działa jak trzeba, więc nie drążę tematu, być może oni u siebie IPV6 mają ustawione, albo i nie, nie mam wglądu w te parametry.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Pewnie, ipv4 nadal jest wystarczające i jeszcze będzie kilka dobrych lat. Problemy w Orange nie są winą ipv4 tylko ich wewnętrznej polityki co do tras i styków.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

LTE Sieć DDOS cały czas mam utrate pakietów :/.

Ty nie wiesz co piszesz ale tak działa marketing , który ma wciskać element przemiany materii w pięknym przebraniu.Znam firmy , które w tej chwili świadczą usługę taniej i lepiej a mój pobyt w Orange był uwarunkowany tylko i wyłącznie posiadaniem oferty pakietowej.

Jednego jestem pewny już teraz , że powoli na większości mojego konta kończą się umowy i więcej już nie przedłużę bo konkurencja w tym przypadku ma lepszą ofertę za niższe pieniądze.Jeżeli przyjdzie jeszcze promocja z pół roku za złotówkę to już w ogóle będzie wypas dlatego czekam do 4 kwartału tego roku.