Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gra zdalna PS4


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Gra zdalna PS4

Dzień dobry,

 

Z okazji ostatniej sytuacji na świecie staram się pograć ze znajomym na PS4 korzystając z gry zdalnej na PS4. Jako, że on nie ma konsoli, ale ma komputer z internetem pomyślałem, że mógłby się połączyć do mojej konsoli przez grę zdalną i w ten sposób zagrać w gry z lokalnym multiplayerem. 

 

Procedura podłączenia w Remote Play do PS4 wygląda tak: 

1. Logowanie się na swoim koncie Playstation w aplikacji Remote Play na PC. 

2. Wpisaniu do aplikacji kodu z konsoli (trzeba wejść w ustawienia na PS4).

3. Konsola się zarejestruje

4. Następuje połączenie. 

 

Problem taki, że on nie może zarejestrować konsoli, mimo tego, że zrobiliśmy wszystko tak jak powinniśmy. Robiliśmy to już kilkunastokrotnie.

 

Gdy jestem podpięty do sieci lokalnej to gra zdalna działa wyśmienicie.

 

Testowałem też taką sytuację: na telefonie utworzyłem hotspot, podłączyłem się do niego na komputerze i w ten sposób próbowałem się podłączyć. Ani razu nie udało mi się zarejestrować konsoli. Ale! Jeżeli na sieci lokalnej zarejestruję konsolę (aplikacja zapamiętuje zarejestrowaną konsolę) a potem podłączę się do internetu z telefonu to gra zdalna czasami działa. 

 

Co próbowałem zdziałać:

1. Ustawiłem stałe IP na konsoli.

2. UStawiłem DMZ.

3. Zmniejszyłem firewalla na routerze na niski (Funbox 3.0, najnowszy soft).

4. Ustawiłem przekierowania portów na wszystkie, które są polecane przez Playstation.

5. Kilkukrotny restart routera. 

 

I nic. 

Podejrzenie moje pada na zablokowane porty, ponieważ kiedy robię testy portów na internecie (np. https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/) to każdy port jaki wybieram jest zablokowany.

 

Ktoś miał już taki problem, może mi ktoś coś doradzić?

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Gra zdalna PS4

FunBox 2.0 czy 3.0 ma dużo funkcji zdalnie zarządzanych, więc to może być problemem, najlepszą opcją to ONT od Orange i własny gamingowy router, wtedy ustawiasz wszystko pod swoje wymagania.