Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FIFA 19 Opóźnienie w grze


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FIFA 19 Opóźnienie w grze

Mam Orange Neostrada po kablu telefonicznym 20mb/s i od czasu zakupienia Fify 19 PS4 mam w niej opóźnienia, wywalanie internetu co jakiś czas (w tym czasie przestają świecić diody albo na czerwono świeci dioda internet). Próbowałem rożnych konfiguracji Funboxa 2.0 i nadal to samo, czasem w tygodniu zdarzy się, że opóźnienie jest mniejsze…

Ping na speedtest 20ms 

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

FIFA 19 Opóźnienie w grze

Jeśli masz problem z internetem to zgłoszenie zrób (poprzez czat czy telefon), statystyki z FB 2.0 daj na forum, to będzie coś wiadomo, tak w ciemno to trudno pomóc, równie dobrze może być uszkodzony FB 2.0.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FIFA 19 Opóźnienie w grze

Opera Zdjęcie_2019-02-16_102635_192.168.1.1.png

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

FIFA 19 Opóźnienie w grze

Z tego co wiem FIFA 19 jest P2P a Orange P2P ma fatalne, stąd pewnie wysokie opóźnienia. Nie ma tam dedykowanego serwera tylko łączy Cię prosto z danym graczem. Gracz jest np z Węgier to pewnie pakiety lecą przez Niemcy, Francję i dopiero wraca + dodatkowo utrata pakietów przez opentransit 😉

 

Wiem bo grałem w gry P2P i ten internet kompletnie się do tego nie nadaje. Sam często miałem delay (opóźnienie) na światłowodzie, więc nie spodziewaj się cudów na DSL.

 

A jak gracz jest z Niemiec i nie daj boże ma internet z vodafone, to zobacz jaki będziesz miał do niego ping na Orange:

http://prntscr.com/mlut30


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FIFA 19 Opóźnienie w grze

Na internecie mobilnym innej sieci dałoby się grac normalnie w fife?

Anonim

Nie dotyczy

FIFA 19 Opóźnienie w grze

Kup starter prepaid i sprawdż, powinno być lepiej, ale to zależy od Operatora.