Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Duża strata pakietów na ruterze orange.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Duża strata pakietów na ruterze orange.

Witam.
Od 3 dni mam problem z stabilnym połączeniem do serwera gry

Gra to Lineage 2, niestety jest dość wrażliwa na utratę pakietów, na rosyjskich serwerach.

Aktualnie tracę około 15-20% pakietów na ruterze we francji który jak wynika z IP Findera jest pod opieką Orange S.A

v77_0-1589636788008.png

Problem jest od 3 dni około. Wcześniej  wszytko było elegancko. Myślałem że awaria może potrwać z kilka godzin, ale ciągle jest problem an tym łączu.

 

IP Rutera - 193.251.247.92

v77_1-1589636902147.png

Moje pytanie, do kogo zgłosić problem z usterką, aby przekazał informację do odpowiedniego działu aby zdiagnozowali usterkę. 

 

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działu Internet domowy - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Duża strata pakietów na ruterze orange.

@v77 zglos na czacie konsultantowi 

https://www.orange.pl/view/kontakt

Sprawdzi Ci od razu lacze i ewentualnie zresetuje.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Duża strata pakietów na ruterze orange.

@byczyn_86 
Zgłosiłem, zrestartowali mi połączenie, problem nada występuje. Więc zaproponowano mi aby pójść na forum.
Problem jest taki że ode mnie z domu połączenie jest  bardzo dobre, dopiero na tym jednym urządzeniu zaczyna świrować.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Duża strata pakietów na ruterze orange.

@v77 wiec problem pewnie jest na rosyjskich serwerach skoro tylko z tym masz problem. Orange Polska nic tez nie poradzi na serwer w Paryzu. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Duża strata pakietów na ruterze orange.

No właśnie rosyjskie serwery zaczynają się tam gdzie są te adresy pokazane jako IP.
Problem zaczyna się na serwerze który jest pod opieką Orange we francji. Dlatego myślałem że ktoś tutaj pomoże z obsługi technicznej którzy zdalnie sprawdzą czy nic się z serwerem tam nie stało. Nagły spadek odbieranych pakietów wygląda na usterkę techniczną. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Duża strata pakietów na ruterze orange.

@v77 mysle ze Orange Polska nic tu nie zdziala. Trzeba by było chyba z Orange France sie kontaktowac


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Duża strata pakietów na ruterze orange.

Problem jest taki że anglojęzyczną obsługę mają tylko telefonicznie, a czat prowadzony jest tylko w języku francuskim 😄
Dlatego wydawało mi się że pracownicy jednej korporacji będą mieli łatwiej wysłać maila w języku angielskim/francuskim, niż ja się tam dokopię:D

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Duża strata pakietów na ruterze orange.

@v77 mozesz sprobowac szczescia i moze dogadasz sie na czacie po angielsku😁 swego czasu ja tak rozmawialem na niemieckojezycznym czacie Amazona i sie udalo dogadac😉👍


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Duża strata pakietów na ruterze orange.

Próbowałem przed chwilą, zgłosiłem usterkę (chyba xD)

Dzięki bogu za XXI wiek i google translatora 😄 Podałem im adres IP i nazwę rutera i opisałem wszytko. mam nadzieję że zrozumieli 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Duża strata pakietów na ruterze orange.

Google Translator daje rade👍 no to mam nadzieje ze cos pomoga😉