Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dokładna translacja nat


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Dokładna translacja nat

Podczas gry w gta mam problem z polaczeniem sie z innymi graczami - wyrzuca mnie z sesji ( z gry ) z komunikatem, ze mam ustawiona dokladna translacje NAT. Na internecie doczytalem, ze trzeba otworzyc porty, ja takiej opcji w panelu nie mam. Moj router to huawei b525s-23a, jest on na karte. Jestem ciekaw czy internet mobilny ma taka opcje ( usuniecie translacji nat, otworzenie portow). Z gory dzieki z pomoc.

 

______________

* Wpis edytowany, przeniesiony do odpowiedniej kategorii + poprawiono etykiety - moderator Bartłomiej

10 ODPOW. 10

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 37
  • 1

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Dokładna translacja nat

Niestety czegos takiego nie mam  

Helicer18_0-1582922807166.png

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Dokładna translacja nat

Znalazłem jedynie w komputerze panel sterowania narzędzia administracyjne i usługi to tam jest zwykłe plug and play 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Dokładna translacja nat

Byczyn czyli jako tako nie ma możliwości żeby mi to zmienili ? Czy jeśli bym sie tam przeszedl to by cos sie udalo ugrac ? W sensie zeby to oni ustawili nie ja

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dokładna translacja nat

@Helicer18 moge jedynie na podstawie tego co tam pisze powiedziec, ze aby pojawily sie dodatkowe opcje ustawien to trzeba zmienic z ipv6 na ipv4. Bedzie to napewno w ustawieniach polaczenia.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Dokładna translacja nat

Powiem tyle sprobuje jeszcze raz ale jak wczoraj probowalem tak zrobic to internet wgl nie chcial sie wlaczyc, ale 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Dokładna translacja nat

Nie jestem pewien, ale chyba sie udalo ( zmienilem ipv6 na 4) wyskoczylo mi wiele nowych opcji m.in. ustawienie NAT i z symetrycznego ustawilem na asymetryczny i teraz pytanie czy to juz wszystko? Wlaczylem tez UPnP, ale tu chyba trzeba cos pododawac, a ja sie nie znam. Czy do poprawnego dzialania musze cos tam dodac ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

Dokładna translacja nat

No niestety dalej wyskakuje ten komunikat, nic sie nie zmienilo 😞