Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37047
  • 1374

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Ad.a ) To zależy kiedy podpisałeś umowę na światłowód. Jeśli przed wejście dekodera ICU do oferty, to nie stanowi to żadnej zmiany ani uszczuplenia Twoich usług.
Ad.b) Takie procedury ma Orange. Wymiana nie jest automatem i zależy od możliwości/uprawnień sprzedawcy w utrzymaniu. Ponadto w optymalnym (poza tym,że jest okno promocyjne okresowo) nie ma kanału Festival 4K http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968368.pdf (jest od bogatego w górę)
Zwróćcie też uwagę, że kanał Festival 4K nie jest kanałem gwarantowanym.

 

@Remi obiecał kategorię pomysłów dot. dekoderów na Nasz Orange, więc może niebawem będzie można zgłosić taki "pomysł" wymian na życzenie. 

 

Jak dla mnie proces wymian powinien być ucywilizowany i transparenty. W trakcie lojalki płacisz X zł. Problemy techniczne ("prawdziwe") i utrzymanie - za free.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 11
  • 0

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Dlatego jest to chore!

Z jednej strony reklamują światłowód a z drugiej strony nie wymieniają sprzętu do jego obsługi.

Miałem raz problem z dekoderem. Włączał się ale nie odbierał żadnych kanałów.

Zgłosiłem go na infolinii i że była akurat to niedziela przyjechali do mnie technicy z dekoderem na miejsce.

Mieli na samochodzie kilka Sagecom'ów i bez problemu wymienili. Jedynie co potrzebowali kody z umowy do neostrady. Sytuacja miała miejsce chyba we wrześniu.

Podobną sytuację miałem też z routerem i też sytuacja wyglądała podobnie.

Podczas zgłaszania trzeba się tylko wykazać trochę wiedzą na temat sprzętu tak żeby nie mieli wyjścia tylko wymiana sprzętu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

ok nie jest gwarantowany ok ale każdy che zobaczyć jak to działa   , może ktoś ma bogaty pakiet  i co z tego ze jakiś kanał jest nawet nie gwarantowany ale ofercie jest i powinni zaopatrzyć w dekoder zawłaszcza że dekoder uHd się wieszają   i nie raz długo włączają i maja parametry słabe 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37047
  • 1374

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Odróżnijcie dwie kwestie: "prawdziwe" problemy techniczne od "udawanych". Wieszanie sprzętu jest prawdziwym problemem i trzeba to zgłaszać. Z wymianą nie ma problemu na sprzęt tgo samego modelu. Co do długiego włączania, usuń oszczędzanie energii to będzie włączał się szybciej - ale wiedz, że będzie żarł więcej prądu.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 11
  • 0

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Powinni nam życie ułatwiać, ale co by w tedy robili? 🙂

Jak długo Ci się włącza dekoder zmień mu w ustawieniach, żeby nie oszczędzał energii.

Będzie Ci się dużo szybciej włączał.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 11
  • 0

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Kwestia z tym udawaniem to na prawdę chwilami nie ma innej opcji.

Z tym oszczędzaniem energii to jest tak, że jak się mu zmieni na brak oszczędności to w tedy ciągnie cały czas tyle samo. Nie ważne czy jest w spoczynku, czy dział. Ciągnie tyle jak by pracował chociaż jest w spoczynku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37047
  • 1374

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

A masz jakiś miernik? dla większości osób to różnica w rachunku rzędu kilku złotych przy taryfie G11

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

uHd dekoder miałem wymieniany kilka krotne  one wszystkie maja ten problem ten sam są nie aktualizowane i uhd 88 dekoder korzysta ze softa uhd 86 co dziwne ma stary soft ostania aktualizacja 2016  a mamy już prawie 2018 siedzimy  bez wsparcia technicznego do nich tyl;ko kosmetykę robią na nim w załączniku widać wszytko co do poprawek i aktualizacji  

screen Serwis Plan.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37047
  • 1374

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

No jeśli problemem jest brak aktualizacji, to warto zgłosić konkretny problem. Nie działa funkcja X. Napisz, że wielokrotne wymiany nie spowodowały działania tej funkcji. Ważne jest co podajesz w zgłoszeniu.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

to powiedz im to oni powiedzą że każdy ma tak dekoder jak widzisz sam u mnie brak aktualizacji i każdy dekoder uhad ma to samo sami sprawdzić możecie klikając D C D     na pilocie dział to na dekoderach uhd 88