Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Nie ma parowania, bo jak swoją kartę z WHD 80 włożyłem do UHD 88 u znajomego to działay wszystkie kanały z mojego pakietu, jakby było parowanie to działałyby tylko kanały promocyjne.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 11
  • 0

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Dokładnie tak jest jak piszesz. W dekoder po pełnym restarcie wklepujesz dane z umowy, żeby go system go puścił. Możesz tak wziąć dekoder od kolegi i też będzie działał u Ciebie, tylko musisz mu zrobić reset do ustawień fabrycznych.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

@fHe9z3pty tak piszesz by popisać, tu było już o tym pisane klik, mi chodzi o to że karta w innym czytniku nie zadziała, dekoder od Orange to inna sprawa, odpuszczam temat, bo dyskusja do niczego prowadzi.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100


@fHe9z3pnapisał(-a)

Nie ma parowania, bo jak swoją kartę z WHD 80 włożyłem do UHD 88 u znajomego to działay wszystkie kanały z mojego pakietu, jakby było parowanie to działałyby tylko kanały promocyjne.


Po jakimś czasie uprawnienia z twojej karty by wygasły, trzeba by resetować dekoder i ponownie usługę aktywować, więc co by nie pisać nie masz racji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Wymiana dekodera z Sagemcom WHD80 na Samsung ICU 100

Ale to nie jest takie parowanie kart jak np. w Polsacie, bo tamte karty działają tylko w tunerze do którego są przypisane, jak się włoży do innego tunera to działają tylko kanały FTA, pełnego resetu nie da się zrobić samodzielnie, bo nawet po resecie przez D C D numer usługi pozostaje zapamiętany, a jak inny dekoder czyta uprawnienia z karty, która nie jest do niego przypisana to tuner z wolnego rynku też powinien odczytać uprawnienia z kart do telewizji z satelity