Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wydłużenie pracy na baterii w Samsung Galaxy Watch LTE


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Wydłużenie pracy na baterii w Samsung Galaxy Watch LTE

Post wydzielony z tematu "Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM" - moderator Wojciech.

 

Nie wiesz może jak wydłużyć czas pracy na WATCH LTE bez podłączonego smartfona ? Na samym watch lte bateria spada strasznie szybko, 1% na minutę. A jak podłącze do smartfona to 2 dni mogę śmigać. Masz może jakieś pomysły ?

6 ODPOW. 6

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Mój Galaxy watch trzyma 2 dni. Wyłącz wszystkie czujniki od Samsung health i tarcze zegarka. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

W uprawnieniach zegarka tak ? Wyłączyłem. Zobacze jak będzie się sprawdzał i dam znać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Wydłużenie pracy na baterii w Samsung Galaxy Watch LTE

Dokładnie. Ja mam wyłączone wszystko oprócz Endomondo.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Wydłużenie pracy na baterii w Samsung Galaxy Watch LTE

To masz wyłączone wszystkie uprawnienia w każdej apce ? Wyłączyłem uprawnienia w s health i tarczach zegarka ale dalej mi żre baterie. Zauważyłem że apka here we go  ciągnie dużo baterii. A może mi leci tak szybko bateria bo mam włączone Wifi, lokalizację, Bluetooth i dane komórkowe ?

Anonim

Nie dotyczy

Wydłużenie pracy na baterii w Samsung Galaxy Watch LTE


@Tomi90napisał(-a)

To masz wyłączone wszystkie uprawnienia w każdej apce ? Wyłączyłem uprawnienia w s health i tarczach zegarka ale dalej mi żre baterie. Zauważyłem że apka here we go  ciągnie dużo baterii. A może mi leci tak szybko bateria bo mam włączone Wifi, lokalizację, Bluetooth i dane komórkowe ? Te funkcje najbardziej żrą prąd, jak się da warto wyłączyć zbędne, bateria dłużej wytrzyma 😉


 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Wydłużenie pracy na baterii w Samsung Galaxy Watch LTE

Nom wiem własnie ze strasznie drenują baterie ale myślałem że może jednak uda się w pełni zastąpić tel bez wyłączania zbędnych funkcji Emotikon: Szczęśliwy dobra by była opcja włączenia/wyłączenia wszystkiego jednym kliknięciem Emotikon: Szczęśliwy Wiecie coś może na temat ekstra e sim w Orange w usłudze na kartę ?