Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

UHD-88 i Samsung UE55KU6400


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

UHD-88 i Samsung UE55KU6400

Witam wszystkich forumowiczów.

Widziałem ostatnio (w salonie) że przy podobnym zestawie (dekoder D80 i 50" TV Samsung), pilotem od TV można było zmieniać kanały i wywołać EPG w dekoderze. Przyjrzałem się temu dokładniej. Na etapie konfiguracji TV jest moment w którym wybieramy źródło sygnału. Jeżeli wybierzemy dekoder to w kolejnym kroku mamy do wyboru operatora. Po wyborze Orange, sterowanie kanałami po prostu działa. spróbowałem tego w domu i okazało się, że po wyborze źródła sygnału mam tylko komunikat "możesz oglądać TV". Sterowanie nie działa. Wina TV, dekodera czy robię coś nie tak? Orange stosuje dekodery D80 i 88 zamiennie ale może ma to wplyw na sterowanie.

Będę wdzięczny za podpowiedzi zarówno ze strony forumowiczów jak i pracowników Orange i Samsung.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

UHD-88 i Samsung UE55KU6400

@solar Jaki masz firmware w TV Samsung UE55KU6400 ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

UHD-88 i Samsung UE55KU6400

T-JZMDEUC-1201.6

Anonim

Nie dotyczy

UHD-88 i Samsung UE55KU6400

Czy na obu nie ma możliwości sterowania przez TV wydaje mi się że robisz błąd podczas kofiguracji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

UHD-88 i Samsung UE55KU6400

Na obu?

W salonie był D80 i działało. W domu mam D88 i nie działa. Zastanawiam się czy wina leży po stronie TV (inny model) czy dekodera (stosowane zamiennie przez Orange).