Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja nie działa. Dekoder ICU 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Telewizja nie działa. Dekoder ICU 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)

Ja sporadycznie oglądam TV. Jak już coś to tylko serial Miodowe Lata i wiadomości. Filmów to w ogóle nie oglądam bo mnie wkurzają reklamy gdzie film trwa godzinę dłużej. Jedynie jak na początku dali HBO za darmo to obejrzałem kilka filmów. Wolę oglądać na PC gdzie moge sobie robić pauze i cofać sceny. Nie mając netflixa lub HBO to dysk mi zbędny. A jakieś apki do TV to już abstrakcja i do szczęścia mi to nie potrzebne 😀


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21526
  • 173

Telewizja nie działa. Dekoder ICU 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)


@KUBA1550napisał(-a)

Ja sporadycznie oglądam TV. Jak już coś to tylko serial Miodowe Lata i wiadomości. Filmów to w ogóle nie oglądam bo mnie wkurzają reklamy gdzie film trwa godzinę dłużej. Jedynie jak na początku dali HBO za darmo to obejrzałem kilka filmów. Wolę oglądać na PC gdzie moge sobie robić pauze i cofać sceny. Nie mając netflixa lub HBO to dysk mi zbędny. A jakieś apki do TV to już abstrakcja i do szczęścia mi to nie potrzebne 😀


Nie mówię o "jakichś apkach" tyko o możliwości normalnego oglądania Netflixa z dekodera na TV. ICU100 ma taką możliwość, IWU200 nie. Co więcej, na ICU100 z dyskiem możesz sobie nagrywać, cofać, przewijać reklamy - na każdym programie. Na IWU200 tylko w ograniczonym zakresie, na niektórych kanałach i tylko jeśli masz aktywną usługę Multinagrywarki.

Na PC nie skorzystasz z IPTV od Orange więc porównanie jest zasadniczo nietrafione, ale na każdym z tych dekoderów w jakimś tam zakresie możesz "robić pauze i cofać sceny". Ja wiem że brak instrukcji obsługi jest niewybaczalnym błędem operatora, ale z tego co piszesz wynika że nie za bardzo wykorzystujesz możliwości za które przecież płacisz, może warto trochę poeksperymentować.

 

Albo lepiej nie, bo zaraz znowu będziesz zakładał nowy temat o niedziałającej TV 🙂.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Telewizja nie działa. Dekoder ICU 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)

Poczekam na IWU300 który będzie miał wszystko w sobie 😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja nie działa. Dekoder ICU 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)

@KUBA1550  taki 2w1 to może się gryźć i być bardziej awaryjne niż osobno 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21526
  • 173

Telewizja nie działa. Dekoder ICU 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)


@KUBA1550napisał(-a)

Poczekam na IWU300 który będzie miał wszystko w sobie 😀


Zaryzykuję eksmisję z tematu ale lepsze byłoby po prostu zaimplementowanie IPTV Orange na Androidzie. Większość starych problemów zniknęłaby automagicznie, na rzecz zupełnie nowych. Chyba był taki zamiar IPTV na AndroidTV ale jakoś cisza w temacie...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Telewizja nie działa. Dekoder ICU 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)

Podobno uruchomiono taki projekt. Ale zdaje się umarł bo o wynikach nie ma śladu.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Telewizja nie działa. Dekoder UCI 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)

Ale przecież najlepiej kupić kabel ethernetowy 10 m i będzie spokój.  Ja mam tak, że od Funboxa 6  idzie 5 kabli, wszystko mam po kablu-net jak szalony (1 GB) a tv idealnie. Po co męczyć się z wi-fi nie rozumiem?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7528
  • 28

Telewizja nie działa. Dekoder UCI 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)

No wiesz, niektórzy preferują mieć w domu muzeum, a nie trasy kablowe. Niektórzy też sprawdzają leciwość komentowanych tematów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Telewizja nie działa. Dekoder UCI 100 i Funbox 3.0 (Wi-fi)

No coz @pirenej  przyznaję Ci racje.