Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

TV ma optyczne wyjście fonii, jak ma to zepnij z amplitunerem, dekoder po HDMI do TV, zdalnie lepiej nie pomogę, sprzęt by trzeba ogarnąć na miejscu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

To jeszcze raz 😉 TV ma jedno wejście HDMI i do tego wejścia podpięty jest amplituner i tak musi zostać. Wszystkie inne urządzenia będące źródłem obrazu i dźwięku są podpięte pod amplituner. Nie ma innej możliwości, to serce systemu zasilające cały dom.

 

W związku z tym mam pytanie - czy jest możliwość wymiany tego dekodera na inne urządzenie z oferty orange czy muszę odstąpić od umowy, skoro Orange nie jest w stanie jej poprawnie zrealizować?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

Nietypowy masz TV. Pozostaje opcja takiego rozwiązania https://www.jula.pl/catalog/gospodarstwo-domowe/sprzet-rtv/kable-i-przejsciowki/kable-audio-video/pr... .  Lub z pilotem.

Edit:
Wcześniej zignorowałem wpis o 1 HDMI w TV bo z tym się nie spotkałem jeszcze. Tanie Tv za 600 zl lub ciut więcej ok. Podstawy do zerwania umowy nie ma. Tak poza tym sprzęt ok. Oprogramowanie dopracują i będzie 5+


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

Toshiba Regza kupiona dziesięć lat temu. Wtedy top of the top, dzisiaj szkoda nerwów 😉

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

Wypada pożegnać  TV Toshiba, kupisz TV 4k i problemy znikną, reszta sprzętu już 4k 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

@eber, próbowałeś podłączyć ICU do wejść component video w ampli?

W STB jest AV out i w zestawie jest chyba przewód.

Dźwięk możesz podłączyć optykiem.

Skoro TV nie obsługuje FullHD to może jakoś wytrzymasz 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

Siemka chłopy

ciekawe czy macie rozwiązanie na mój problem 🙂

posiadam amplituner Onkyo oraz TV Samsung Full HD

jeśli włączam TV automatycznie włącza się dźwięk w ampli

jeśli włączam BD automatycznie włącza się TV + ampli

jeśli włączam dekoder Orange nie dzieje się nic 😞 i muszę ręcznie wszystko po przełączać a na dodatek musiałem przełączyć wejście w ampli na nie obsługujące HDCP2.2 

jakieś pomysły?

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU + amplituner Denon X2200W = komunikat o niezgodności

Soft brandowany w dekoderze stąd te problemy, @dwdm wypada na chat zgłoszenie wysmażyć, może o tej przypadłości nie wiedzą, dobrze że mam własny sprzęt bez brandu, spokojne nerwy.

Tak pół żartem to napiszę @dwdm że masz niekompatybilny amplituner stąd ten problem z dekoderem 😉