Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - nie uruchamia się


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 - nie uruchamia się

Witam, mam problem z dekoderem. Po chwilowym zaniku prądu dekoder uruchamia się, pojawia się najpierw napis "boot", potem "init" i nie przechodzi dalej. Na telewizorze tylko logo startowe Orange i później ekran gaśnie. Co może być przyczyną?

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Samsung ICU 100 - nie uruchamia się

@Skorup , osobiście nie mam takiego dekodera, ale na początek sprawdziłbym czy ma połączenie z modemem/routerem... 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 - nie uruchamia się

@Misiek62, jest podłączony, sprawdzałem też podłączając inny kabel i jest to samo


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Samsung ICU 100 - nie uruchamia się

@Skorup  to spróbowałbym resetu dekodera:

 

Możesz wyczyścić swoje ustawienia, takie jak lista ulubionych kanałów, preferencje napisów czy kod dostępu.

Na pilocie wciśnij po kolei przyciski: . Pojawi się ekran, na którym za pomocą  wybierz opcję Zresetować i wciśnij .

Dekoder uruchomi się ponownie i będziesz mógł zdefiniować nowy kod dostępu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 - nie uruchamia się

Już działa. Okazało się, że nie jest to problem dekodera tylko telewizora. Mam do niego podłączonych kilka urządzeń pod HDMI i są jakieś dziwne priorytety, pomimo wybrania poprawnego źródła. Pozamieniałem wejścia i już jest OK, wszystkie źródła działają poprawnie. A dziwne, bo wcześniej działało. Jak to mówią "złośliwość rzeczy martwych"


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Samsung ICU 100 - nie uruchamia się

@Skorup  może telewizor pobrał jakąś aktualizację systemu, która Ci pomieszała 😉