Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 hdmi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 hdmi

Witam, wymieniłem właśnie dekoder na Samsunga bo mam akurat 4k TV, (nota bene też Samsung), pytanko czy ten kabel którym nam dają  przy dekoderze  to już wersja HDMi 2.0?  Czy trzeba specjalnie dokupować? Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Samsung ICU 100 hdmi

Tak powinno być bo inaczej dekoder nie będzie miał 4K.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 hdmi

ale nie zawsze jest, patrz np telefony z QC 3.0  bez takiej ładowarki w komplecie:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Samsung ICU 100 hdmi

Okej. Ale oficjalnie to powinno działać 4K to jak inaczej? W praktyce bywa różnie bo czasem dostaje się regenerowany sprzęt i ktoś pomyli kabel. Niektórzy technicy (choć już rzadkością się to staje) nawet dają kabel euro jak ktoś ma stary telewizor. Na youtubie jest parę filmów z podłączania usług - i jest to tv po 4K (przynajmniej wg głosu osoby z filmu). Ew. czasem przy wymianie klienci nie chcą wymiany kabla albo w salonie wymieniane nie są wszystkie części. Jeśli wymiana jest przez technika, powinien on zostawić działającą usługę w pełni.

A jak jesteś po wymianie to nie widzisz różnicy jakości?
Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 hdmi

@SWolandA jaki masz dokładny problem? czy nie możesz oglądać jakiegoś kanału 4K? czy tylko pytasz się o kabel HDMI 2.0 ? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 hdmi

tylko o kabel, ale teraz widze ze TV pokazuje mi sygnał UHD 50p to chyba wszystko git? czy powinno być 60p?